Klida Karadeniz

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Klida Karadeniz
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Klida Karadeniz Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Klida Karadeniz Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Klida Karadeniz Sık Sorulan Sorular

Klida Karadeniz düğün fiyatları ne kadar?

Klida Karadeniz düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Klida Karadeniz düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Klida Karadeniz kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Klida Karadeniz 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Klida Karadeniz düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Klida Karadeniz düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Klida Karadeniz düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Klida Karadeniz düğün dışında kına, baby shower, mezuniyet törenleri, doğum günü, parti, açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Klida Karadeniz Hakkında

Karadeniz esintilerini nikah sonrası yemek organizasyonlarınıza veya 50 kişiye kadar gerçekleştirebileceğiniz çeşitli organizasyonlarınıza taşıyan Klida Karadeniz Kocaeli’de hizmet vermekte!
Mekân; taş bina ve ahşap iç dekorasyonu ile kapının önüne geldiğiniz andan itibaren sizi başka bir atmosfere taşıyor. İç dekorasyonumuzu ahşap dekorlar, turşu ve reçel kavanozları sıralı raflar, bakır tavalar, mekânı soft bir şekilde aydınlatan ışıklar ve Karadeniz evlerinin olmazsa olmazı kuzine ile konseptimiz bir bütün haline geliyor.
Bu noktadan sonrasında ise nikah sonrası yemekleriniz veya aile sıcaklığında gerçekleştireceğiniz sıcak ve samimi organizasyonlarınız için hazırlıklar yapma aşamasına geliyor!
Bütünü bozmayan uzun dikdörtgen şeklindeki ahşap masa ve sandalyeler abartılı süslemelerden kaçınarak şık ve birbirine uyumlu servis ürünleri ile siz henüz konuklarımız gelmeden hazır hale getiriliyoruz.
Yüzlerinden tebessümleri eksik olmadan mekânın içerisindeki tezgâhta gece boyunca lezzetli yemekler hazırlayan ekibimiz; kalite, hijyen ve lezzetten ödün vermeden şık sunumlar hazırlıyor. Menüde bulunan her yemek karedeniz mutfağından özenle seçilmiş olup çiftlerimizin isteklerine göre de şekillenmiştir.
Klida Karadeniz olarak konuklarımızı ağırlarken mutlu, keyifli olmalarını ve memnuniyetlerini ön planda tutuyoruz! Bu yüzden menüde bulunan yemeklerden tutunda çaya hatta yanında ikram ettiğimiz kurabiyelere kadar her ürünü ellerimizle hazırlıyoruz.
Hazırlık aşaması kadar servis aşamasına da oldukça dikkat ediyor ve yemeklerimizi servis ederken de sıcak ve güler yüzlü bir şekilde bu aşamayı da tamamlıyoruz.
Davetlerinize yalnızca ev sahipliği yapmıyoruz! Aynı zamanda organizasyonlarınızı ve mutluluğunuzu da sizinle paylaşıyoruz. Bu yüzden her detayın kusursuz olması için elimizden geleni yapıyoruz. Mutluluk paylaşmaktır diye inandığımız için mutluluğunuzu mutluluğumuz kabul ediyoruz!
Klida Karadeniz ailesi olarak sizi de mutlu gün veya gecelerinizde en iyi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için bekliyoruz. Yapmanız gereken tek şey ise formu doldurarak bizimle iletişime geçmek…

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İzmit Koceli Yenişehir Mahallesi Ziynet Sokak No:41

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Klida Karadeniz Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.