İskele Park Restaurant

E-posta Gönder

  • Darıca, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

İskele Park Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

İskele Park Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

İskele Park Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzara Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

İskele Park Restaurant Sık Sorulan Sorular

İskele Park Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

İskele Park Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.İskele Park Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


İskele Park Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İskele Park Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


İskele Park Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İskele Park Restaurant düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


İskele Park Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İskele Park Restaurant düğün dışında piknik, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

İskele Park Restaurant Hakkında

Son derece şık dekorasyonumuz ve kaliteli servis anlayışımızla faaliyet gösteriyoruz. Kendimizi her geçen gün yenileyerek heyecanımızı sürekli dinç tutuyor; profesyonel ekibimizle güvenilir bir hizmet veriyoruz. Nikahınız sonrasında aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir müzik eşliğinde yemeklerimizden tatmak isterseniz; İskele Park Cafe & Restaurant Darıca/Kocaeli’ de sizi bekliyor.


Organizasyonlarınızda gelecek misafir sayınız ve mevsim koşullarına açık ve kapalı alanlarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Bizimle birkaç gün önceden iletişime geçmeniz durumunda mekânımızı size özel hazırlayabiliyor, değişik süslemeler de yapabiliyoruz.


Deneyimli şeflerimizle misafirlerinize Dünya ve Türk Mutfağından seçtiğimiz en özel yemekleri sunuyoruz. Yeni lezzetlerle yöresel tatları harmanlıyoruz. Pişirme tekniğimizle fark yaratıyor, yemek servisimizi zamanında ve kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz.İskele Park Cafe & Restaurant olarak istek ve beklentilerinizi dikkate alıyor, her şeyi sizin tercihlerinize göre şekillendiriyoruz. Nikah sonrası yemeklerinizde her zevke ve tarza uygun yemek servisi yapabiliyoruz. Menümüzde atıştırmalıklar, beyaz etlerden yapılmış ana yemek seçenekleri, hamburger, krep gibi çeşitlerimiz bunuyor. Bunlardan dilediğinizi seçebilir, kendinize özel bir menü oluşturabilirsiniz.Güler yüzlü ekibimizle kendinizi iyi hissettirecek olanaklar sağlayarak fark yaratıyoruz. Yemeğinizi yerken sevdiklerinizle hoş sohbetlere dalacağınız mekânımızda, arkadan gelen hoş müzikle daha güzel vakit geçireceksiniz. Tercihinize göre canlı müzik performansına da yer verebildiğimizi söylemek istiyoruz. Size, bu güzel ambiyansta en sevdiğiniz şarkılara eşlik etme olanağı sağlıyoruz.


Nikâh sonrası ailenizle beraber yemek organizasyonu düzenlemek istiyor, doğum günlerinizle sevdiklerinizle birlikte eğlenmek istiyorsanız sizi kusursuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Ayrıca kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarında da faaliyet gösteriyoruz.


Biz yemeklerimize ve vereceğimiz kaliteli hizmete çok güveniyoruz. Daha fazla bilgi almak ve İskele Park Cafe Restaurant Darıca fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Heyecanla sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.