Nikah Sonrası Yemeği Kocaeli

Füme Cafe & Restaurant

Füme Cafe & Restaurant
 • Kapasite
  50 - 80 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Füme Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Füme Cafe & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 80
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 80

Füme Cafe & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Füme Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Füme Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Füme Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Füme Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Füme Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Füme Cafe & Restaurant 50 kişiden 80 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 80 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Füme Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Füme Cafe & Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Füme Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Füme Cafe & Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Füme Cafe & Restaurant Hakkında

İzmit’te huzurlu bir ortamda sevdiğiniz insanlarla nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Ağaçların içinde doğayla bütünleşmiş, geniş bahçesi ve bahçenin ortasında küçük süs havuzu ile ferah bir ortamda buluşmak için Füme Restaurant İzmit’e hepinizi bekliyoruz.


İşletmemiz özel araçlarıyla bizi tercih eden konuklarına geniş bir otopark imkânı sunuyor. Araçlarınızı restoranımızın önündeki alana ücretsiz olarak park edebilirsiniz.


İşletmemize geldiğinizde karşılaşacağınız manzaradan bahsetmek istiyoruz. Yeşilin her tonunu göreceğiniz, geniş bir bahçeye sahip bir restorana geliyorsunuz. Kapısından girdiğiniz anda ferahlığı fark edecek ve mutlu olacaksınız. Çim alanımız, büyük ağaçlarla çevrelenmiş bahçemiz ve rengarenk çiçeklerle donanmış bir restoranda sevdiğiniz insanlar ile nikah sonrası yemeğinizi yeme şansına sahip olacaksınız.


Bahçemizdeki alanın kalabalık aileler için dahil yeterince büyük olduğunu düşünüyoruz. Bizimle organizasyonunuz için planladığınız tarihten öncesinde iletişime geçerseniz, sizin için daha geniş kapsamlı bir hazırlık yapabiliyoruz. Gelecek kişi sayısını da bizimle önceden paylaşırsanız, bahçeye bu sayıya göre masa yerleştiriyoruz. Böylelikle gereksiz yer kaplanmamış oluyor ve bahçeyi daha rahat kullanabiliyorsunuz. Koyduğumuz masa ve sandalyelerin dizaynını size bırakıyoruz. Ayrı ayrı ama düzenli bir formatta yerleştirebildiğimiz gibi yan yana uzun tek bir masa haline de getirebiliyoruz.


İşletmemiz nikah sonrası yemekleriniz dışında açılışlar, bayii toplantıları, iş yemekleri, kurumsal etkinlikler, doğum günleri, yıl dönümleri ve bunlar gibi birçok organizasyonu gerçekleştirebilecek bir alana sahip. Tercih ettiğiniz organizasyona göre hazırlıklarımızı gerçekleştiriyor ve geceniz için her şeyin hazır olmasını sağlıyoruz.


Personellerimizin güler yüzlü bir hizmet verdiğini belirtelim. Kapımızdan giriş yaptığınız anda, gecenizin son anlarına kadar bir an olsun sizi yalnız bırakmayacağımızdan ve ilgimizin daima üstünüzde olacağından emin olabilirsiniz.


Eşsiz ortamımız ve güler yüzlü hizmetimiz ile buluşmak isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kabaoğlu Mahallesi Profosör Baki Komsuoğlu, Bulvarı 189/A İzmit/KOCAELİ, 41100 İzmit/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Füme Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.