Nikah Sonrası Yemeği Kocaeli

Emar Delüx Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Emar Delüx Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Emar Delüx Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Emar Delüx Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Emar Delüx Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Emar Delüx Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Emar Delüx Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Emar Delüx Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Emar Delüx Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Emar Delüx Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Emar Delüx Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Emar Delüx Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Emar Delüx Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Emar Delüx Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Emar Delüx Restaurant Hakkında

Kocaeli’nde sevdikleriniz ve aile dostlarınız ile şık bir restoranda nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise size güzel bir teklifimiz var. Emar Delüx Restaurant, bu organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için sizi restoranımıza davet ediyor. Geldiğinizde birçok fırsat ve avantajlarla karşılaşacağınızı ve restoranımızdan memnun bir şekilde ayrılacağınızı da belirtmek istiyoruz. “Nedir bu fırsatlarımız?” derseniz hemen açıklayalım.


İşletmemiz Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde yer almakta. Sapanca Yolu üzerinde hizmet verdiğimizi ve büyük tabelamız ile bizi mutlaka fark edeceğinizi söyleyebiliriz. İşletmemize bu yol üzerinden özel araçlarınız ile rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Araçlarınız için park sıkıntısı da yaşamayacaksınız, restoranımızın önünde büyük bir otopark alanımız bulunuyor. Ücretsiz olarak park edebilirsiniz.

İşletmemiz büyük bir alana sahip. Açık ve kapalı alanımız bulunmakta. Restoranımızın çevresini küçük çamlarla, rengarenk çiçeklerle ve sarmaşıklarla donattığımızı, huzurlu bir ortam yaratmaya çalıştığımızı söyleyelim. Kapalı alanımızı ise şık aksesuarlar kullanarak dizayn ettik. Işıklandırmalarımızı, kullandığımız aksesuarları ve daha birçok detayı nezih bir ortam oluşturmak amacıyla kullandık. Bu şık restoranımızda aynı zamanda çiçeklerin de bulunduğunu ve doğadan kopmadığımızı da belirtmek istiyoruz. Bu alanımızın camlarını yaz aylarında tamamıyla açabiliyoruz. Böylelikle ferah bir ortamda yemeklerinizi yiyebiliyorsunuz.


Geniş salonumuzda sadece nikah sonrası yemeklerinizi değil, doğum günleri, yıl dönümleri, açılışlar, iş yemekleri, bayi toplantıları ve kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlarınızı da gerçekleştirebiliyorsunuz. Tecrübeli yönetici kadromuzun genç ve dinamik ekibimizle uyumlu çalıştığını ve organizasyonunuzda hiçbir aksaklık olmaması için önceden hazırlık yaptığını belirtelim. Size kalan sadece gecenin keyfini çıkarmak olacak.


Bizi tercih etmek ve Emar Delüx Kartepe’nin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuz taktirde anında geri dönüş sağlıyoruz ve özel akşamlarınızı planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ataevler Mahallesi, Sibel Sokak No 52 Uzeri, Sapanca Yolu Cd., 41180 Kartepe/Koc, 41100 Kartepe/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Emar Delüx Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.