Nikah Sonrası Yemeği Kocaeli

Dönerci Hacı Ahmet

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dönerci Hacı Ahmet Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Dönerci Hacı Ahmet Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Dönerci Hacı Ahmet Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Dönerci Hacı Ahmet Sıkça Sorulan Sorular

Dönerci Hacı Ahmet düğün fiyatları ne kadar?

Dönerci Hacı Ahmet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Dönerci Hacı Ahmet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Dönerci Hacı Ahmet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dönerci Hacı Ahmet 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Dönerci Hacı Ahmet düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dönerci Hacı Ahmet düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Dönerci Hacı Ahmet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dönerci Hacı Ahmet düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Dönerci Hacı Ahmet Hakkında

Kocaeli’nde nikah sonrası yemekleriniz için mekân arayışındaysanız, sizlere güzel bir teklifimiz var. Kaliteli kadrosu ve lezzetli yemekleriyle Dönerci Hacı Ahmet Kartepe’de siz değerli konuklarımız için faaliyet göstermektedir. Sağladığı fırsatlarla güzel bir organizasyon gerçekleştireceğiniz işletmemizde gelin ne gibi imkânlara sahip olacaksınız anlatalım.


Hacı Ahmet (Ahmet Polat) 1958 yaşında doğmuş ve küçük yaşlarda çalışmaya başlamıştır. 1975 yılında yani sadece 17 yaşında, lokanta sektörüne giriş yapmış ve uzun bir süre çalışarak tecrübelenmiştir. 1993 yılı itibariyle de Kocaeli halkına kıymasız yaprak döner lezzetini sunmaya başlamıştır.


Uzun yıllardan beri sektörde olduğumuzu ve hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti ilkesiyle gerçekleştirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Kaliteyi her zaman önemsediğimizi ve her biri alanında profesyonel personelimiz ile faaliyetlerimize devam ettiğimizi söyleyebiliriz. Hem çalışanlarımız hem de iş yerimiz için sağlıklı ve emniyetli bir ortam sağladığımızı, İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarının gerekliklerine uyduğumuzu da söyleyebiliriz. Bütün profesyonel ekibimizle birlikte işletmemizdeki amacımız helal ve sağlıklı ürünleri konuklarımıza en uygun fiyatlarla maksimum kaliteyle sunabilmek. Bunun için var gücümüzle çalışmaktayız.


İşletmemizde açık ve kapalı alanımızın bulunduğunu söyleyebiliriz. Hemen girişte 10 masalık bir açık alanımızın bulunduğunu ve güzel havalarda burayı tercih edebileceğinizi belirtelim. Kapalı alanımız ise kalabalık aileler ve organizasyonlar için ideal büyüklükte. Masalarımızı organizasyonunuz için uygun şekilde dizayn edebiliyoruz.


Sektörde uzun süredir var olduğumuzdan, birçok misafirimizi bünyemizde ağırladık. Kusursuz organizasyon nasıl yapılır iyi biliyoruz ve tecrübelerimizi sizin organizasyonunuz için de kullanıyoruz. Restoranımızda nikah sonrası yemekleri dışında açılışlar, iş yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, doğum günleri ve yıl dönümleri gibi özel anlarınızı da bizimle paylaşabiliyorsunuz.


Sağladığımız bu fırsatlardan yararlanmak ve Dönerci Hacı Ahmet fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  İstasyon Mahallesi, Ankara Cd. No:135, 41250 Kartepe/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Dönerci Hacı Ahmet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.