Deniz Yıldızı Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Deniz Yıldızı Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Deniz Yıldızı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Deniz Yıldızı Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Deniz Yıldızı Restaurant Sık Sorulan Sorular

Deniz Yıldızı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Deniz Yıldızı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Deniz Yıldızı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Deniz Yıldızı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Deniz Yıldızı Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Deniz Yıldızı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Deniz Yıldızı Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Deniz Yıldızı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Deniz Yıldızı Restaurant düğün dışında doğum günü, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Deniz Yıldızı Restaurant Hakkında

Kumkapı mevkiinde 2006 yılında açılmış olan Deniz Yıldızı Restaurant halen faaliyet göstermeye devam ediyor…

Her geçen gün kendisini geliştiren Deniz Yıldızı Restaurant İzmit’te nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonlarınızın da adresi oluyor.

Nasıl mı?

Son yılların vazgeçilmezi olan nikah sonrası yemeklerinden kısaca bahsetmek gerekirse; düğün veya kına gecesi organizasyonları yerine tercih edilebiliyor. Nikahtan birkaç ay sonra düğün organizasyonları düzenleyebilecek çiftlerimizin de tercihi oluyor. Yakın dostlar ve az sayıda konuklar ile gerçekleştirilen yemeklerde sıcak ve samimi bir aile ortamı tercih ediliyor. İşte tam bu noktada Deniz Yıldızı Restaurant en doğru tercih oluyor…

Çiftlerimiz için süslemeler ve küçük renklendirmeler de katarak salonumuzda bir konsept de tasarlayabiliriz. Sahne de müzisyenlerimiz gecenizi eğlenceli bir hale getirmek için geniş repertuarlarından özel parçalar ile eşlik ediyorlar huzurunuza. Tabii ki gece hızlanarak eğlenceli bir hal de alabiliyor…

Restaurantımızda en özenerek tasarladığımız kısım ise elbette ki menülerimiz! A lacarte hizmet sunan restaurantımızda geniş bir yelpazeye sahip menülerimizi aşçılarımızın özel tarifleri ile beğeninize sunuyoruz. Balıklarımız ve deniz mahsullerimiz için her daim tazelik ve gıda güvenilirliği garantisi veriyoruz. Kalabalık organizasyonlarınız için standart menü seçenekleri de sunabiliriz. Bu kararı öncesinde davet sahiplerimiz veya çiftlerimiz ile birlikte vermemiz gerekiyor. Konuklarınıza sıcak ve lezzetli yemekler sunabilmek için planlama olmadan hareket etmemeyi tercih ediyoruz…

Hatta kutlamalarınız için alkollü ve alkolsüz içecek menülerimiz de oldukça fazla seçenek sunuyor konuklarına. Tatlısız kutlama olmaz diyorsanız bu konuda da doğru adrestesiniz tatlılarımız dışında da pasta tercihiniz olursa temin ettiğiniz pasta kesimizi de gerçekleştirebiliriz.

Üstelik bütün imkânlar dahilinde doğum günleri, kutlamalar, iş yemekleri, aile veya grup yemekleri de düzenleyebilirsiniz.

Eğer siz de Deniz Yıldızı Restaurantta özel bir gece tasarlamak ve eşsiz menülerimizdeki lezzetlerimizi deneyimlemek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle fiyat teklifleri de alabilir detaylı bir görüşme de sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Oramiral Salim Dervişoğlu Cad. Sabancı Kültür Sitesi Yanı İzmit Kumkapı Balık Lokantaları No:4 İzmit

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Deniz Yıldızı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.