Nikah Sonrası Yemeği Kocaeli

Deniz Yıldızı Restaurant

 • Kapasite
  50 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Deniz Yıldızı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Deniz Yıldızı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Deniz Yıldızı Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Deniz Yıldızı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Deniz Yıldızı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Deniz Yıldızı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Deniz Yıldızı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Deniz Yıldızı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Deniz Yıldızı Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Deniz Yıldızı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Deniz Yıldızı Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Deniz Yıldızı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Deniz Yıldızı Restaurant düğün dışında doğum günü, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Deniz Yıldızı Restaurant Hakkında

Kumkapı mevkiinde 2006 yılında açılmış olan Deniz Yıldızı Restaurant halen faaliyet göstermeye devam ediyor…

Her geçen gün kendisini geliştiren Deniz Yıldızı Restaurant İzmit’te nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonlarınızın da adresi oluyor.

Nasıl mı?

Son yılların vazgeçilmezi olan nikah sonrası yemeklerinden kısaca bahsetmek gerekirse; düğün veya kına gecesi organizasyonları yerine tercih edilebiliyor. Nikahtan birkaç ay sonra düğün organizasyonları düzenleyebilecek çiftlerimizin de tercihi oluyor. Yakın dostlar ve az sayıda konuklar ile gerçekleştirilen yemeklerde sıcak ve samimi bir aile ortamı tercih ediliyor. İşte tam bu noktada Deniz Yıldızı Restaurant en doğru tercih oluyor…

Çiftlerimiz için süslemeler ve küçük renklendirmeler de katarak salonumuzda bir konsept de tasarlayabiliriz. Sahne de müzisyenlerimiz gecenizi eğlenceli bir hale getirmek için geniş repertuarlarından özel parçalar ile eşlik ediyorlar huzurunuza. Tabii ki gece hızlanarak eğlenceli bir hal de alabiliyor…

Restaurantımızda en özenerek tasarladığımız kısım ise elbette ki menülerimiz! A lacarte hizmet sunan restaurantımızda geniş bir yelpazeye sahip menülerimizi aşçılarımızın özel tarifleri ile beğeninize sunuyoruz. Balıklarımız ve deniz mahsullerimiz için her daim tazelik ve gıda güvenilirliği garantisi veriyoruz. Kalabalık organizasyonlarınız için standart menü seçenekleri de sunabiliriz. Bu kararı öncesinde davet sahiplerimiz veya çiftlerimiz ile birlikte vermemiz gerekiyor. Konuklarınıza sıcak ve lezzetli yemekler sunabilmek için planlama olmadan hareket etmemeyi tercih ediyoruz…

Hatta kutlamalarınız için alkollü ve alkolsüz içecek menülerimiz de oldukça fazla seçenek sunuyor konuklarına. Tatlısız kutlama olmaz diyorsanız bu konuda da doğru adrestesiniz tatlılarımız dışında da pasta tercihiniz olursa temin ettiğiniz pasta kesimizi de gerçekleştirebiliriz.

Üstelik bütün imkânlar dahilinde doğum günleri, kutlamalar, iş yemekleri, aile veya grup yemekleri de düzenleyebilirsiniz.

Eğer siz de Deniz Yıldızı Restaurantta özel bir gece tasarlamak ve eşsiz menülerimizdeki lezzetlerimizi deneyimlemek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle fiyat teklifleri de alabilir detaylı bir görüşme de sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Oramiral Salim Dervişoğlu Cad. Sabancı Kültür Sitesi Yanı İzmit Kumkapı Balık Lokantaları No:4 İzmit

 • Haritadaki Konumu

  Deniz Yıldızı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.