Nikah Sonrası Yemeği Kocaeli

Barista Plus Restaurant

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Barista Plus Restaurant Hakkında

Yalnızca nikah sonrası yemeği değil şık ve özel tasarımı ile yenilenen Barista Plus Restaurant’ta siz de nikah sonrası kokteyli düzenlemek istemez misiniz?

Aradığınız her şeyi burada bulacaksınız! Cafe, restaurant ve pub bölümleri ile eşsiz bir gece geçirmenizi sağlayacak mekânımızda birçok kutlama gerçekleştirebileceksiniz.

Personel eğitimine ve gıda güvenilirliğine de önem veren işletmemizde her personelimiz ile profesyonel olarak çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermeksizin hizmet sunuyoruz! Ayrıca henüz yemeklerinizi hazırlamaya başlamadan malzeme tercihinden itibaren itinalı tercihler yapıyoruz. Siz değerli konuklarımıza gece boyunca ayrıcalıklı hizmet sunabilmek için çalışıyoruz...

Yemekli organizasyonlarınızda Barista Plus Restaurant garantisi ile eşsiz tatlar hazırlıyoruz. Öyle ki hazırladığımız lezzetlerin tümü mutfak ekibimiz tarafından özel tarifler ile hazırlanıyor ve şık sunumlar halinde servis ediliyor. A lacarte hizmet sunan restaurantımızda arzu eden davet sahiplerimiz için alternatif parti menüleri de hazırlayabiliyoruz.

Hatta organizasyonlarınız için uzun bir masa oluşturuyoruz tıpkı bütün ailenin bir arada olduğu o eski bayramlar gibi samimi bir ortam yaratıyoruz. Şık tasarımı ile dikkat çeken ister iç mekânımızda isterseniz de bahçemizde bir oturma alanı oluşturabiliyor.

Gece boyunca hoş sohbetler eşliğinde gerçekleştireceğiniz nikah sonrası yemek ve eğlence gibi organizasyonlarınız da pasta kesimi ile de kutlamanızı tatlandırabiliyoruz.

Sıra eğlenceye geldiğinde ise Barista Plus Restaurantın pub kısmında müzik ziyafeti başlıyor. Alkollü ve alkolsüz içecekler hatta kokteyller ile bir bekarlığa veda partisine de dönüşüyor aslında geceniz…

Doğum günleri, iş yemeleri, dost meclisinde şık bir akşam yemeği ya da aile organizasyonlarının da adresi oluyoruz. Siz değerli konuklarımıza keyifli gecelerinizde ev sahipliği yapıyoruz.

Üstelik Barista Plus Restaurant yalnızca bir form uzağınızda! Bizimle bir organizasyon düzenlemek isterseniz siz de formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İletişim

  • Adres::

    41 Burda Avm

  • Haritadaki Konumu

    Barista Plus Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.