Aslar Kebap Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aslar Kebap Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Aslar Kebap Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Aslar Kebap Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Aslar Kebap Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Aslar Kebap Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Aslar Kebap Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Aslar Kebap Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Aslar Kebap Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aslar Kebap Salonu 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Aslar Kebap Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aslar Kebap Salonu düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Aslar Kebap Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aslar Kebap Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Aslar Kebap Salonu Hakkında

Kocaeli’nde nikah sonrası yemek organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz, sevdiklerinizle birlikte gidebileceğiniz sempatik bir işletme olan Aslar Kebap Salonu faaliyetlerini sürdürüyor. Tercih edebileceğiniz sempatik ve sıcak bir işletme olan Aslar Kebap Salonu Kocaeli’ndeki birçok işletmeden farklılık gösteriyor. Lezzetli yemekleri, güler yüzlü ekibi, konumu ile birçok işletmenin önüne geçen Aslar Kebap, bu gibi özel organizasyonlara da alışkın. Bugüne kadar ev sahipliği yaptığı sayısız organizasyon ile tecrübelendiğimizi söyleyebiliriz. Bu deneyimlerimizi de sizin organizasyonlarınızda kullanmak için sabırsızlanıyoruz.


Kapalı bir alana sahip işletmemiz 2 katlı bir yapıda. Mutfağımızın da bulunduğu alt katımızda sandalyelerimiz düzenli bir şekilde arka arkaya yerleştirildi. Üst katımızda ise sadece masaların olduğunu ve organizasyonlarınız için çok uygun olduğunu söyleyebiliriz. Masalarını talebiniz doğrultusunda birleştirebilir ve tek bir masa haline getirebiliriz. Böylelikle sevdiklerinizle ayrı kalmamış olursunuz ve sohbetiniz tek bir masada gerçekleşir. Yaz aylarında ise işletmemizin önündeki geniş alanı kullanabiliyoruz. Bu alana çıkardığımız masalar sayesinde havanın tadını çıkarabiliyor ve yemeklerinizi burada yiyebiliyorsunuz.


Nikah sonrası yemekleriniz dışında iş yemekleri, bayii toplantıları, kurumsal etkinlikler gibi resmi anlarınıza da ev sahipliği yapabiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey; planladığınız tarihten 1 hafta önce bizimle iletişime geçmek. Biz de bu sürede sizin için hazırlanabilir, isteklerinizi yerine getirebiliriz.


Yemeklerimizin lezzetine kendiniz şahit olacaksınız. Gaziantep mutfağından her tadı işletmemizde bulabilirsiniz. Hünerli aşçılarımızın özenle hazırladığı tabaklar, servis elemanlarımız tarafından en hızlı şekilde size sunuluyor. Çiğ köfte, beyti kebabı, özel aslar kebap ve İskender kebabı konuklarımızın en çok tercih ettiği lezzetlerden birkaçı.


Kocaeli’nin en iyisi olmak için her geçen gün daha çok çalıştığımızı ve kaliteden ödün vermeden hizmetlerimize devam ettiğimizi bilmenizi isteriz. Bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    No:16 Cengiz Topel Caddesi Izmit Karabaş Mahallesi, 41040

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aslar Kebap Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.