Çınar Restaurant

E-posta Gönder

  • Merkez, Hatay.

Kapasite Bilgileri

Çınar Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Çınar Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çınar Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çınar Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çınar Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çınar Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Çınar Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Çınar Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çınar Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çınar Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çınar Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Çınar Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çınar Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, baby shower, nişan, parti, açılışlar, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çınar Restaurant Hakkında

Mutlu bir geleceğe ‘’evet’’ dediğiniz bu özel gününüzde, sevdiklerinizle birlikte gerçekleştireceğiniz yemek organizasyonunuz için tadına doyamayacağınız lezzetlerimizi keşfetmeye ne dersiniz?

Ülkemizin tarih ve kültür kokan yeri olan Hatay’da faaliyet gösteren Çınar Restaurant Antakya, yöremizin yemek kültürünü en iyi şekilde yansıtmak için çalışıyor. Geniş ve ferah ağırlama kapasitemiz ve güler yüzlü servis ekibimizle memnuniyetinizi sağlamak için faaliyet gösteriyoruz. Organizasyonlarınız için bizimle birkaç gün önceden iletişime geçmeniz durumunda mekânımızı size özel hazırlayabiliyor, değişik süslemeler de yapabiliyoruz.

Restoranımızda istek ve beklentilerinizi dikkate alıyor, her şeyi sizin tercihlerinize göre şekillendiriyoruz. Kötü sürprizlere yer vermeyerek kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Toplu organizasyonlarınızda her zevke ve tarza uygun yemek servisi yapabiliyoruz.

Her gün taze ve günlük olarak hazırlanan lezzetlerimizden hangisini seçmek isterseniz ilk olarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Deniz ürünleri ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin bulunduğu menümüzde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Her yıl kendimizi yeniliyor, menülerimizde de değişiklik yapıyoruz.

Asırlık işletmecilik anlayışımızla en mutlu gününüzde size özel olanaklar sağlıyoruz. Örneğin; yemeğinizi yerken sevdiklerinizle hoş sohbetlere dalacağınız mekânımızda, arkadan gelen hoş müzikle daha güzel vakit geçireceksiniz. Çınar Restaurant Antakya/Hatay olarak, bizden memnun ayrılmanız için bütün isteklerinizi anında karşılamaya çalışıyoruz.

Restoranımızda kurumsal etkinlik, açılış, parti ve bayi toplantıları gibi etkinliklerde de faaliyet gösteriyoruz. Nikâh sonrası ailenizle beraber yemek organizasyonu düzenlemek istiyor, doğum günlerinizle sevdiklerinizle birlikte eğlenmek istiyorsanız sizi kusursuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz.

Biz yemeklerimize ve vereceğimiz kaliteli hizmete çok güveniyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Çınar Restaurant Antakya fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel günlerinizde ev sahipliği yapmak ve yöresel yemeklerimiz eşliğinde size güzel bir gün yaşatmak için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.