Meşhur Hadırlı Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Meşhur Hadırlı Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Meşhur Hadırlı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Meşhur Hadırlı Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Cam tavan Göl kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Meşhur Hadırlı Restaurant Sık Sorulan Sorular

Meşhur Hadırlı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Meşhur Hadırlı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Meşhur Hadırlı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Meşhur Hadırlı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Meşhur Hadırlı Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Meşhur Hadırlı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Meşhur Hadırlı Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Meşhur Hadırlı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Meşhur Hadırlı Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Meşhur Hadırlı Restaurant Hakkında

Uzun yıllar boyunca Meşhur Hadırlı Restaurant Çukurova/Adana olarak hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Zengin menü içeriğimizle misafirlerimizi karşılıyor, her damak tadına uygun olan lezzetlerimizi yerken keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Alanında profesyonel ekibimizle birlikte kaliteli hizmet vermeyi ilke edindiğimizden dolayı misafirlerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz.

Aile ve arkadaşlarınızla birlikte nikâh sonrası yemeği organizasyonu düzenlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özel gün kutlamaları için Adana’da tercih edilen bir adresiz. Nikâh sonrası aile yemeği organizasyonu dışında; nişan kutlamaları, doğum günleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Restoranımızın iç ve dış mekân tasarımında yaparken samimi ve konforlu olması için özel gösterdik. Rahat oturumlu işlemeli sandalyeler, göz yormayan obje ve aksesuarlarla restoranımıza hareketlilik kazandırdık. Canlı çiçek ve bitkileri sevdiğimizden dolayı restoranımızın iç ve dış alanında sıklıkla kullanıyoruz. Kapalı alanımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri mevcut olduğundan dolayı her mevsim konforlu bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Bahar ve yaz mevsimlerinde açılır kapanır tavanımızı açıyor, açık alanımızı genişletiyoruz.

Organizasyonu gerçekleştireceğiniz günü belirlediğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor, istediğiniz alanı size tahsis ediyoruz. Masa ve sandalyeleri birleştiriyor, ziyafet çekeceğiniz uzun bir masa oluşturuyoruz. Konsept bir kutlama yapmak istiyorsanız organizasyon firmalarından temin edeceğiniz aksesuar ve dekorlarla restoranımızı süsleme imkânı da veriyoruz.

Meşhur Hadırlı Restaurant menü içeriğinden bahsedecek olursak birbirinden lezzetli her damak zevkine uygun yemeklerimizle sizi karşılıyoruz. Et ve tavuk ürünlerini güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyor, sebze ve yeşillikleri günlük olarak taze alıyoruz. Ana yemeklerin dışında birbirinden lezzetli meze ve ara sıcaklarımız da bulunuyor. Siz de sevdiklerinizle birlikte lezzetli yemekler yiyerek özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Güzelyalı Mah. Adnan Menderes Blv.

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Meşhur Hadırlı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.