Nikah Şekeri Firmanızla Anlaşmadan Bu Soruları Sorun

Nikah şekeri firmanızla anlaşma yapmadan önce sormanız gereken birtakım sorular daha sonra çıkacak aksiliklerin önüne geçmenizde işinize yarayacak!

Fiyat politikası nasıl işliyor?

Öncelikle anlaşacağınız firmanın fiyat politikasını öğrenmekte fayda var. Sunduğu ödeme seçenekleri neler, bu konuda sizin için alternatif yaratabiliyor mu kesinlikle ilk önce anlaşılması gereken noktalar. Öte yandan herhangi bir paket uygulaması var mı, kaç kişilik sayılar bu paketlerin içerisine dahil oluyor gibi detayları da mutlaka öğrenmelisiniz.

Ürünler düğünden kaç gün önce teslim ediliyor?

Sipariş ettiğiniz nikah şekerlerinizi düğünden kaç gün önce teslim ettikleri, öyleymiş gibi görünmese de önemli bir soru. Düğün hazırlıkları sırasında son derece yoğun günler geçireceğiniz, geleninizin gideninizin bitmeyeceğini, alışverişlerin ardının arkasının kesilmeyeceğini düşünürsek çok önceden teslim etmeleri gereksiz bir kalabalık yaratacaktır. Öte yandan düğünden bir gün öncesine kadar hala getirmemiş olmaları da yetişmeyeceğine dair bir telaşa sebebiyet verebilir. Düğün organizasyonunda son hafta yapmanız gerekenler arasına nikah şekerlerinizi teslim almayı da ekleyin.

Nasıl transfer ediliyor?

Sipariş ettiğiniz nikah şekerlerinizin düğünden kaç gün önce geleceği gibi nasıl geleceği de önemli. Anlaştığınız firma ürünlerinizi kargo ile mi gönderecek, kendileri mi teslim edecek, yoksa sizin mi gidip teslim almanız gerekecek öğrenmelisiniz. Çok yoğun olacağınız için bunu unutabilir, diğer işlerinizden fırsat bulamayabilirsiniz, dahası kargo ile gelecekse o sırada evde olmayabilirsiniz. Bütün bunları organize ederseniz daha az aksilikle karşılaşacaksınız.

seker_sorulcaklar - seker_sorulcaklar

Nikah Şekeri ve Hediyelik İndirimleri

Gerçek ebatları neler?

Nikah şekeri firmanızı Düğün.com'la kolayca bulabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bir şey var. Eğer nikah şekerinizi internet üzerinden seçtiyseniz ve online sipariş verecekseniz beğendiğiniz ürünün görseline aldanmayıp gerçek ebatlarını mutlaka tespit edin ve sipariş vereceğiniz firmaya sorun.

Kaç kişiye kadar opsiyon tanınıyor?

Siparişinizi verirken tespit etmiş olduğunuz sayının üzerine size jest olarak kaç kişilik artışla teslim ediyorlar? Ya da düğünden kaç gün öncesine kadar davetli sayısındaki oynamaları bildirip verdiğimiz sayıyı değiştirebiliyoruz, gibi soruları sormak isteyebilirsiniz.

Tam 403 Nikah Şekeri Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

BE Buse Eski

her gün listeme yeni bir şey ekliyorum. teşekkürler Bihter hanım :)