Nikah Şekeri Firmanızla Anlaşmadan Bu Soruları Sorun

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

2:12 dakika

04.08.2021

Nikah şekeri firmanla anlaşma yapmadan önce sorman gereken birtakım sorular daha sonra çıkacak aksiliklerin önüne geçmende işine yarayacak!

1- Fiyat politikası nasıl işliyor?

Öncelikle firmanın fiyat politikasını öğrenmekte fayda var. Sunduğu ödeme seçenekleri neler, bu konuda alternatif yaratabiliyor mu kesinlikle ilk önce anlaşılması gereken noktalar. Öte yandan herhangi bir paket uygulaması var mı, kaç kişilik sayılar bu paketlerin içerisine dahil oluyor gibi detayları da mutlaka öğrenmelisin.

nikah şekeri firmanızla anlaşmadan bu soruları sorun

İstanbul'da uygun fiyatlı nikah şekerlerini alabileceğin firmalara göz at: İstanbul'daki En Uygun Nikah Şekeri Fiyatları

2- Ürünler düğünden kaç gün önce teslim ediliyor?

Müstakbel eşinle sipariş ettiğiniz nikah şekerlerini düğünden kaç gün önce teslim ettikleri, öyleymiş gibi görünmese de önemli bir soru. Düğün hazırlıkları sırasında son derece yoğun günler geçireceğini, geleninin gideninin bitmeyeceğini, alışverişlerin ardının arkasının kesilmeyeceğini düşünürsek çok önceden teslim etmeleri gereksiz bir kalabalık yaratacaktır. Ayrıca içerisinde şeker, çikolata gibi ürünlerin olduğu bir nikah şekeri seçtiysen; düğünden çok önce geldiği takdirde bozulma, tazeliğini kaybetme gibi sorunlarla karşılaşabilirsin.

Öte yandan düğünden bir gün öncesine kadar hala getirmemiş olmaları da yetişmeyeceğine dair bir telaşa sebebiyet verebilir. Düğün organizasyonunda son hafta yapman gerekenler arasına nikah şekerlerini teslim almayı da eklemelisin.

nikah şekeri firmanızla anlaşmadan bu soruları sorun

3- Nasıl transfer ediliyor?

Sipariş ettiğin nikah şekerlerinin düğünden kaç gün önce geleceği gibi nasıl geleceği de önemli. Anlaştığın firma ürünleri kargo ile mi gönderecek, kendileri mi teslim edecek, yoksa sizin mi gidip teslim almanız gerekecek öğrenmelisin. Çok yoğun olacağın için bunu unutabilir, diğer işlerinden fırsat bulamayabilirsin, dahası kargo ile gelecekse o sırada evde olmayabilirsin. Bütün bunları organize edersen daha az aksilikle karşılaşırsın.

seker_sorulcaklar

Bu nikah şekeri kutularına göz at: En Yeni Nikah Şekeri Kutusu Modelleri

4- Ürünler taze mi / yeni mi?

Son senelerde uzun süre kullanılabilecek, devamlılığı olan nikah şekerleri daha çok tercih edilmeye başlandıysa da; hala çikolatalı , şekerli ve kurabiyeli olanları yapılıyor. Eğer müstakbel eşinle sen de tüketilebilecek bir ürün seçtiyseniz mutlaka taze olup olmadığını öğrenmeli, hatta tatmalısınız. Sonuçta dış görünümü ne kadar güzel olursa olsun, içerisindeki şeker lezzetsiz ve bayatsa güzel görünmesinin bir anlamı kalmayacaktır.

nikah şekeri firmanızla anlaşmadan bu soruları sorun

5- Gerçek ebatları neler?

Nikah şekeri firmanı Düğün.com'la kolayca bulabilirsin. Fakat dikkat etmen gereken bir şey var. Eğer nikah şekerini eşinle birlikte internet üzerinden seçtiyseniz ve online sipariş verecekseniz beğendiğiniz ürünün görseline aldanmayıp gerçek ebatlarını mutlaka tespit edin ve sipariş vereceğiniz firmaya sorun.

nikah şekeri firmanızla anlaşmadan bu soruları sorun

6- Kaç kişiye kadar opsiyon tanınıyor?

Siparişini verirken belirlemiş olduğun sayının üzerine jest olarak kaç kişilik artışla teslim ediyorlar? Ya da düğünden kaç gün öncesine kadar davetli sayısındaki oynamaları bildirip verdiğimiz sayıyı değiştirebiliyoruz, gibi soruları sormak isteyebilirsin.

nikah şekeri firmanızla anlaşmadan bu soruları sorun

Nikah şekeri satın alacağın firmaya listedeki soruları sorduğunda ve alacağın cevaplara göre seçim yaptığında sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. Şehir şehir 2019 nikah şekeri malzemeleri ve fiyatlarını incelemek istersen de şu yazımız sana yardımcı olabilir: Senin İçin Araştırdık: 2019 Nikah Şekeri Fiyatları ve Nikah Şekeri Malzemeleri

Hayalindeki şekeri yapabilecek bir nikah şekeri firması arıyorsan, buradan inceleyebilirsin.

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

buse eski

Düğün Tarihi: 24.10.2014


her gün listeme yeni bir şey ekliyorum. teşekkürler Bihter hanım :)