Kelebek Organizasyon

E-posta Gönder

 • Antakya, Hatay.

Kelebek Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  3 TL'den az

 • Minimum Sipariş Adedi

  250

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Kelebek Organizasyon Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehir Dışı Gönderim
 • Ücretsiz Teslimat

Kelebek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleriniz neler?

  Çikolata, Kurabiye

Kelebek Organizasyon Hakkında

Düğün gününüzdeki tüm detayları tek bir organizasyon şirketiyle gerçekleştirmek ister misiniz? Hem de en kaliteli şekilde.. Cevabınız “Evet” ise sizi Kelebek Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz. Küçük gibi gözüken ama oldukça büyük olan tüm ayrıntıları en profesyonel şekilde tamamlayacak ve konuklarımızın hiçbir aksaklık yaşamamasını sağlayacağız. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Düğün sektöründe verdiğimiz hizmetler ile bugüne kadar birçok misafirimizin en mutlu anlarına şahit olduk. Bunu yaparken kaliteden, dürüstlükten ve güler yüzlü hizmetten hiçbir zaman ayrılmadık. Bu sayede bugünlere en iyi şekilde geldiğimizi ve Hatay’da nikâh şekerleri ve hediyelik denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Tabii ki bugünden sonra da aynı kalite ile devam edecek ve kendimizi devamlı yenileyerek çalışacağız. Siz değerli misafirlerimizin en özel anlarına şahit olmaktan oldukça mutluyuz.

Sevdiklerinize düğün gününüzü duyuracağınız, yani en mutlu gününüzün tanıtımını yaptığınız detaylardan biri de nikâh şekeri ve hediyeliktir. Bu yüzden bu konuda ince eleyip sık dokumak, en ince ayrıntısına kadar düşünmek isteyebilirsiniz. Daha fazla düşünmenize gerek yok, siz istediklerinizi söyleyin, biz sizin yerinize düşünelim.

Birçok farklı konseptte tasarlayabiliyoruz nikâh şekeri ve hediyeliklerinizi. Aklınızda herhangi bir fikir yoksa daha önce tercih edilen modelleri gösterebiliyor, fikir almanıza yardımcı olabiliyoruz. Eğer var ise belirlediğiniz konsept ve tarzı istediğiniz yazı şekilleriyle birlikte söylüyorsunuz.

Hazırlayacağımız nikâh şekeri ve hediyelikleri maksimum 3 hafta içinde teslim ediyoruz. Bu konuda oldukça hassas olduğumuzu ve belirlediğimiz tarihi 1 gün bile geçirmeyeceğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Eğer farklı bir şehirdeyseniz kaygılanmayın. Şehir dışına gönderim yapıyor ve Kelebek Organizasyon farkını her yerde yaşamanızı sağlıyoruz. Gönderim konusunda hiçbir aksaklık yaşamayacağınızı ve güvenilir bir teslimatı vadettiğimizi söyleyelim.

Bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.