Nikah Şekeri ve Hediyelik Hatay

Kelebek Organizasyon

  • Min. Fiyat
    10 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Kelebek Organizasyon Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10 TL'den az
Minimum Sipariş Adedi
250
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
3 hafta
Özel Tasarım
Evet
Şehir Dışı Gönderim
Evet
Ücretsiz Teslimat
Evet

Kelebek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Çikolata, Kurabiye

Kelebek Organizasyon Hakkında

Düğün gününüzdeki tüm detayları tek bir organizasyon şirketiyle gerçekleştirmek ister misiniz? Hem de en kaliteli şekilde.. Cevabınız “Evet” ise sizi Kelebek Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz. Küçük gibi gözüken ama oldukça büyük olan tüm ayrıntıları en profesyonel şekilde tamamlayacak ve konuklarımızın hiçbir aksaklık yaşamamasını sağlayacağız. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Düğün sektöründe verdiğimiz hizmetler ile bugüne kadar birçok misafirimizin en mutlu anlarına şahit olduk. Bunu yaparken kaliteden, dürüstlükten ve güler yüzlü hizmetten hiçbir zaman ayrılmadık. Bu sayede bugünlere en iyi şekilde geldiğimizi ve Hatay’da nikâh şekerleri ve hediyelik denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Tabii ki bugünden sonra da aynı kalite ile devam edecek ve kendimizi devamlı yenileyerek çalışacağız. Siz değerli misafirlerimizin en özel anlarına şahit olmaktan oldukça mutluyuz.

Sevdiklerinize düğün gününüzü duyuracağınız, yani en mutlu gününüzün tanıtımını yaptığınız detaylardan biri de nikâh şekeri ve hediyeliktir. Bu yüzden bu konuda ince eleyip sık dokumak, en ince ayrıntısına kadar düşünmek isteyebilirsiniz. Daha fazla düşünmenize gerek yok, siz istediklerinizi söyleyin, biz sizin yerinize düşünelim.

Birçok farklı konseptte tasarlayabiliyoruz nikâh şekeri ve hediyeliklerinizi. Aklınızda herhangi bir fikir yoksa daha önce tercih edilen modelleri gösterebiliyor, fikir almanıza yardımcı olabiliyoruz. Eğer var ise belirlediğiniz konsept ve tarzı istediğiniz yazı şekilleriyle birlikte söylüyorsunuz.

Hazırlayacağımız nikâh şekeri ve hediyelikleri maksimum 3 hafta içinde teslim ediyoruz. Bu konuda oldukça hassas olduğumuzu ve belirlediğimiz tarihi 1 gün bile geçirmeyeceğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Eğer farklı bir şehirdeyseniz kaygılanmayın. Şehir dışına gönderim yapıyor ve Kelebek Organizasyon farkını her yerde yaşamanızı sağlıyoruz. Gönderim konusunda hiçbir aksaklık yaşamayacağınızı ve güvenilir bir teslimatı vadettiğimizi söyleyelim.

Bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    HATAY

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.