Nikah Salonları Ankara

Limak Ambassadore Hotel

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

En Popüler Yorum

Naz

Düğün Tarihi: 24.03.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Nişanımızı Limak Otelde gerçekleştirdik. Her şey harikaydı. Bu günümüzü güzelleştiren bizimle birlikte tüm detaylara önem veren Limak Otel ekibine çok teşekkür ediyoruz. Herkesin ellerine sağlık

Limak Ambassadore Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Limak Ambassadore Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Limak Ambassadore Hotel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Tarihi yer manzaralı

Limak Ambassadore Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Limak Ambassadore Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Limak Ambassadore Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Limak Ambassadore Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Limak Ambassadore Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Limak Ambassadore Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Limak Ambassadore Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Limak Ambassadore Hotel düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Limak Ambassadore Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Limak Ambassadore Hotel düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, kına, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Limak Ambassadore Hotel Hakkında

En özel “Evet” için bir de aileniz ve dostlarınız ile birlikte davetler düzenliyoruz!


Şık dekorasyonu ile dikkat çeken davet ve balo salonlarımızı nikah törenleriniz için düzenliyoruz. Kişiye özel çalışmalar ve planlamalar için Limak Ambassadore Hotel Kavaklıdere’deki adresimize davet ediyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte istekleriniz doğrultusunda hazırlıklara başlıyoruz…


İlk adım ise davetli sayınıza göre salon tercihi oluyor. Butik organizasyonlar için Roof salonlarımızdan tercih ediyoruz ve 150 kişilik davetlerinizi planlıyoruz. Ayrıca geniş ve ferah balo salonlarımızdan kalabalık davetleriniz için alternatifler de seçebilirsiniz. Salonlarımızda yemekli düzende 400, kokteyl düzeninde ise 600 kişiye kadar davetliniz ile birlikte nikah töreninizi düzenleyebiliriz.


İkinci adım olarak; davetleriniz için uygun bulduğunuz konsepte ve renklere göre masalarınızı hazırlamak oluyor. Farklı renk seçenekleri ile masa örtüleri seçebilirsiniz. Uyumlu aksesuarlar kullanıyoruz; şamdanlar, çiçekler, mumlar ve renkli peçete çalışmaları ile süslemelerimizi tamamlıyoruz. Nikah masanızı da aynı özenle tasarlıyor, fotoğraflarda ışıl ışıl ve şık durması için ışıklandırmalar ile bir arka plan da oluşturabiliyoruz. Elbette masalınızın nasıl görüneceğini merak ettiğiniz için örnek masa çalışmaları ile beğeninize sunuyoruz.


Bir diğer adım ve son aşamalar ise pek çok ekip tarafından sürdürülüyor! Bir yandan canlı müzik eşliğinde ziyafetler de düzenlemek isteyenler için sahne düzenlemeleri yapıyoruz. Bir yandan da mutfağımızda menülerinizi hazırlıyoruz. Menü tadımları ile belirlediğiniz lezzetler şık sunumlar ile hazırlanıyor ve konuklarınızın beğenisine sunuluyor. Daha sade bir nikah töreni tercih ederseniz ikram sunumları da tercih edebilirsiniz. Hatta kokteyl düzeninde bir organizasyon da sizin için tasarlanabilir. Fotoğraf çekimlerinizi de çekim ekibimiz tamamlayarak unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz…


Davet ve resepsiyonlarınızı otelimizde düzenlemek isterseniz Limak Ambassadore Hotel iletişimini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki formu eksiksiz olarak doldurduktan sonra ücretsiz teklif butonuna tıklamak!

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Boğaz Sk. No:19 Kavaklıdere

 • Haritadaki Konumu

  Limak Ambassadore Hotel Yol Haritası

Limak Ambassadore Hotel Düğün Yorumları (1)

Naz

Düğün Tarihi: 24.03.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Nişanımızı Limak Otelde gerçekleştirdik. Her şey harikaydı. Bu günümüzü güzelleştiren bizimle birlikte tüm detaylara önem veren Limak Otel ekibine çok teşekkür ediyoruz. Herkesin ellerine sağlık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.