Nikah Salonları Ankara

Binicilik Restaurant

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

Binicilik Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Binicilik Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Binicilik Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Binicilik Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Binicilik Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Binicilik Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Binicilik Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Binicilik Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Binicilik Restaurant 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Binicilik Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Binicilik Restaurant düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Binicilik Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Binicilik Restaurant düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, parti, doğum günü, piknik, sünnet düğünü, baby shower, kına, açılışlar, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Binicilik Restaurant Hakkında

Hayatınızın belki de en önemli imzasını Binicilik Restaurant Ankara farkıyla atmak isteyen çiftlerimize iyi bir haberimiz var! Uygun fiyatlarımız, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kaliteden ödün vermeyen süsleme ve tasarımlarımız ile size güzel bir nikâh töreni hazırlıyoruz. Nasıl mı?

Öncelikle yemyeşil bir bahçeye sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Bu bahçemiz, 1000 kişilik yemekli ve 2000 kişilik kokteylli organizasyonlara imza atılabilen bir büyüklüğe sahip. Bu bahçemizi nikâh töreniniz için dilediğiniz gibi kullanabiliyor, oturma düzeni ve süslemeyi konusunda yaratıcılığınızı kullanabiliyorsunuz.

Nikâh töreniniz için renkli tüller ve çiçeklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı bir ortam yaratıyoruz. İmza atacağınız masayı özenle hazırlıyor, sevdiklerinizin de töreni rahatlıkla izlemeleri için sandalyelerimizi özenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Beyazın yeşil ile uyumunu bildiğimiz için töreniniz için tüm aksesuar ve süslemelerimizde beyaz rengini tercih ediyoruz. Eğer herhangi bir konsept ya da yaratıcı fikir talebiniz olursa da bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabiliyor, farklı konseptleri bahçemizde hayata geçirebiliyorsunuz.

Bu hazırlık sürecini tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek ekibimiz ile tamamlıyoruz. Bu sayede de hata payını en aza indiriyor, her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Güler yüzlü servis elemanlarımızın kapımızdan içeriye girdiğiniz ilk ândan itibaren ilgili bir hizmet vereceğini ve gece boyunca yalnızca bir bakış uzağınızda olacağını hatırlatmak istiyoruz.

En büyük ayrıcalıklarımızdan biri de, çiftlerimizin işletmemize bembeyaz bir at ile gelebilmelerini sağlamak. Farklı ve uzun süre unutulmayacak bir deneyim yaşamak isteyen çiftlerin adresi; Ankara Binicilik Kulübü Restaurant!

Tüm bu bilgiler doğrultusunda aradığınız yeri bulduğunuzu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken şey çok basit. Sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanın, en kısa sürede size ulaşalım ve bu özel günü planlamaya başlayalım.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Çiftlik Cad. No: 34, Beştepe Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Binicilik Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.