Arya Müzik Company

E-posta Gönder

Arya Müzik Company Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Arya Müzik Company Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Arya Müzik Company Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Arya Müzik Company Hakkında

Birbirinden seçkin ve deneyimli müzisyenden oluşan kadromuzla Müzik Arya Company ailesi olarak düğün, kına, nişan ve söz gibi çeşitli davet etkinliklerinize büyük bir keyifle eşlik ediyoruz.

Düğününüzün yaklaşmasına az bir zaman kala heyecanınızın daha çok arttığının farkındayız. Sizinle yaptığımız görüşmeler esnasında düşlerinizi süsleyen düğün içeriğine dair bilgi ediniyoruz. Eğer dinamik, profesyonel ve eğlenceli bir orkestrayla çalışmak ve unutulmaz bir düğün süreci yaşamak istiyorsanız gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Muğla organizasyon firmaları arasında yer alan Müzik Arya Company firmamızla sizinle yaptığımız görüşmeler doğrultusunda bir planlama yapıyoruz. Müzik zevkinizi, istek parçalarınızı ve düğün konseptinizi öğrenince size özel bir repertuvar oluşturuyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin istekleriniz olduğu için arzu ve beklentileriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekânın sahne, ses ve ışık sistemlerini hazırlıyoruz. Herhangi bir il sınırlaması olmadan talebiniz doğrultusunda şehir dışına seyahat edebiliyoruz. Sahnede olduğumuz süre zarfında amacımız tamamen sizi ve konuklarınızı eğlendirerek unutulmaz hatıralar kazanmanızı sağlamak oluyor. Sahne performansımız öncesi en az 2 saat hazırlık yaparak tüm detaylarla en ince ayrıntısına kadar ilgileniyoruz. Düğün yapacağınız yer eğer bir açık hava atmosferindeyse atmosferiniz doğrultusunda performansımıza devam ediyor ve sizi mutlu etmek için uğraşıyoruz. Başarılı sanatçılarımız eşliğinde kaliteli ses sistemleriyle sizin ve davetlilerinizin unutamayacağı bir düğün eğlencesine hazır olun.

Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak, hizmet içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi daha detaylı bir şekilde değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Müzik Arya Company iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Müzik Arya Company firmamıza ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.