Gecem Ses

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Battalgazi, Malatya

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Müzik Grubu, Davul / Perküsyon Şov , Büyük Orkestra, DJ, Entsrüman Solo Performans
 • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Ekipman
 • Açık Havada Performans
 • Dışarıya Ekipman Kiralama
 • Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Saat başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 1 saatten az
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan

Hakkında

2005 yılında kurduğumuz şirketimiz Gecem Ses ile eğlence sektörüne hizmet ediyoruz. Malatya’nın merkezinde, Battalgazi ilçesinin Akpınar semtindeyiz. Merkezi konumumuz sayesinde şehrin bölgesinden iş talepleri alıyoruz ve bunları geri çevirmeksizin her birine katılıyoruz. Bu sebeple nerede olursanız olun tüm kadromuz ile hazır bir şekilde dilediğiniz mekânda veya yerde oluyoruz. En geniş sınırlar ile Malatya canlı müzik sektöründe adımızdan söz ettiriyoruz.

Genç ve dinamik ekibimiz ile her türden tempoya uyum sağlayabiliyor ve mesleğimizin gerektirdiklerini layığı ile yerine getirebiliyoruz. Uzun bir süredir birlikte çalıştığımı için aile gibi olduk ve hepimiz kendi şirketimizmiş gibi dört elle sarılarak işimizi yapıyoruz. Hepimiz kendi alanında işinin ehli profesyonelleriz ve güler yüzlülük ile çalışarak müşterilerimize hak ettikleri ilgi ve alâkayı gösteriyoruz.

Grup olarak düğünler başta olmak üzere çok sayıda toplu organizasyona katılım gösteriyoruz. Buna kına geceleri, nişan merasimleri, açılışlar, mezuniyetler, kurumsal etkinlikler ve aklınıza gelebilecek her grup organizasyonu da dâhil. Her birinin kendine has özelliklerine uygun olarak müziklerimizi veya orkestramızı belirliyoruz. Geniş repertuarımız sayesinde her kesimden çiftin zevklerine hitap edebilecek performanslar sergileyebiliyoruz. Dileyen çiftlerimize solist ile birlikte dileyenlere ise solistsiz enstrümantal olarak katılabiliyoruz.

Düğününüz ister otelde, ister düğün salonunda, ister sokakta, ister açık havada isterse de kapalı alanda olsun bizim için hiç fark etmez. Ayırt etmeksizin her birine aynı özeni göstererek çiftlerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Üstelik orkestra hizmetimiz dışında kaliteli ses sistemimizi ve ışıklandırma sistemimizi de kendimiz kurabiliyoruz. Bunları paket halinde değerlendirebileceğiniz gibi ayrı olarak da kiralayabiliyoruz.

Eğer çok eğlenceli bir düğününüz olsun isterseniz Gecem Ses düğün orkestra fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Bunun için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Fatih Bey

 • Adres: Akpınar Aslantepe Cad. Huzur İşhanı, No:33 Battalgazi / Malatya

Gecem Ses Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!