Tepecik Senfoni Orkestrası

E-posta Gönder

  • Araban, Gaziantep. Haritada Gör

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Tepecik Senfoni Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
25.000-30.000 TL

Tepecik Senfoni Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Tepecik Senfoni Orkestrası Sık Sorulan Sorular

Tepecik Senfoni Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Tepecik Senfoni Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 20.000-25.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tepecik Senfoni Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Tepecik Senfoni Orkestrası fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.


Tepecik Senfoni Orkestrası performans süresi ne kadar?

Tepecik Senfoni Orkestrası performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.


Tepecik Senfoni Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Tepecik Senfoni Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.


Tepecik Senfoni Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Tepecik Senfoni Orkestrası ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Tepecik Senfoni Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Tepecik Senfoni Orkestrası parti, nişan, baby shower, doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Tepecik Senfoni Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Tepecik Senfoni Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.


Tepecik Senfoni Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tepecik Senfoni Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.


Tepecik Senfoni Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Tepecik Senfoni Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, i̇nteraktif sahne performansı, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, çifte özel beste, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şarkı listesi oluşturma".

Tüm Sorular

Tepecik Senfoni Orkestrası Hakkında

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğününüzü pozitif enerjisiyle size eğlenceli saatler yaşatacak bir orkestra ile kutlamak ister misiniz? Tepecik Senfoni Orkestrası olarak Gaziantep’te neşeli dakikalar yaşatıyor, muhteşem bir geceye ev sahipliği yapmanızı sağlıyoruz. Geniş müzik yelpazemizle özel günlerinize damga vuruyoruz! Eğlenmek, eğlendirmek ve en mutlu günlerinizi en güzel anılarla hatırlamak istiyorsanız, sizin için Tepecik Senfoni Orkestrası kesinlikle doğru tercih olacaktır.

İzmir merkezli bir orkestra olmamıza karşın Gaziantep düğün müzik grupları arasında da yer alıyoruz. Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyor, mutlu günlerinizi güzelleştiriyoruz. Bünyemizde bulunan ses ve ışık ekipmanlarımızı sürekli olarak yeniliyor, kendimizi her daim geliştiriyoruz. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Müzik sektöründe öne çıkan yenilikleri, yeni şarkıları yakından takip ediyoruz. İstek şarkılarınıza düğünlerinizde bol bol yer veriyoruz.

Müzisyenlerimiz alanında başarılı sanatçılardan oluşuyor. Sıcakkanlı ve samimi bir ekibe sahibiz. Eğer düğününüzü düzenleyeceğiniz salon ekipman bakımından yetersizse size gereken desteği sağlıyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla ilgilenerek kusursuz bir organizasyon süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Düğünlerin yanı sıra kurumsal ve özel etkinliklerde, kokteyllerde, kına gecelerinde, sünnet ve mezuniyet törenlerinde de hizmet verebiliyoruz.

Bizden hizmet almak için ortalama bir ay önce bizimle iletişime geçmeniz, bizim de uygunluk durumumuzu ayarlamamız açısından oldukça ideal olacaktır. Düğününüzden önce provalar yapıyor, düğün mekanınıza da erken gelerek sahne almadan önce son kontrollerimizi sağlıyoruz. İşimizi profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Gecenizin hizmet akışında hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, düğününüzde ne tür şarkıların daha çok çalmasını istediğinizi sizinle yapacağımız ön görüşme esnasında belirliyoruz. İlk dans şarkınıza da karar verdiyseniz onu da repertuvarımıza ekliyoruz. Eğer şarkı seçimi konusunda kararsızlık yaşarsanız size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Yine de son karar her zaman size ait.

Siz de firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.