Tepecik Senfoni Orkestrası

E-posta Gönder

Tepecik Senfoni Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Tepecik Senfoni Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Tepecik Senfoni Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tepecik Senfoni Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tepecik Senfoni Orkestrası Hakkında

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğününüzü pozitif enerjisiyle size eğlenceli saatler yaşatacak bir orkestra ile kutlamak ister misiniz? Tepecik Senfoni Orkestrası olarak Gaziantep’te neşeli dakikalar yaşatıyor, muhteşem bir geceye ev sahipliği yapmanızı sağlıyoruz. Geniş müzik yelpazemizle özel günlerinize damga vuruyoruz! Eğlenmek, eğlendirmek ve en mutlu günlerinizi en güzel anılarla hatırlamak istiyorsanız, sizin için Tepecik Senfoni Orkestrası kesinlikle doğru tercih olacaktır.

İzmir merkezli bir orkestra olmamıza karşın Gaziantep düğün müzik grupları arasında da yer alıyoruz. Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyor, mutlu günlerinizi güzelleştiriyoruz. Bünyemizde bulunan ses ve ışık ekipmanlarımızı sürekli olarak yeniliyor, kendimizi her daim geliştiriyoruz. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Müzik sektöründe öne çıkan yenilikleri, yeni şarkıları yakından takip ediyoruz. İstek şarkılarınıza düğünlerinizde bol bol yer veriyoruz.

Müzisyenlerimiz alanında başarılı sanatçılardan oluşuyor. Sıcakkanlı ve samimi bir ekibe sahibiz. Eğer düğününüzü düzenleyeceğiniz salon ekipman bakımından yetersizse size gereken desteği sağlıyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla ilgilenerek kusursuz bir organizasyon süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Düğünlerin yanı sıra kurumsal ve özel etkinliklerde, kokteyllerde, kına gecelerinde, sünnet ve mezuniyet törenlerinde de hizmet verebiliyoruz.

Bizden hizmet almak için ortalama bir ay önce bizimle iletişime geçmeniz, bizim de uygunluk durumumuzu ayarlamamız açısından oldukça ideal olacaktır. Düğününüzden önce provalar yapıyor, düğün mekanınıza da erken gelerek sahne almadan önce son kontrollerimizi sağlıyoruz. İşimizi profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Gecenizin hizmet akışında hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, düğününüzde ne tür şarkıların daha çok çalmasını istediğinizi sizinle yapacağımız ön görüşme esnasında belirliyoruz. İlk dans şarkınıza da karar verdiyseniz onu da repertuvarımıza ekliyoruz. Eğer şarkı seçimi konusunda kararsızlık yaşarsanız size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Yine de son karar her zaman size ait.

Siz de firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.