Tepecik Senfoni Orkestrası

E-posta Gönder

0850 532 0164

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Merkezefendi, Denizli

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Dans grupları, Davul Show, DJ, Fasıl grupları, Grup, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Enstrümantal
 • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Ekipman
 • Açık Havada Performans
 • Dışarıya Ekipman Kiralama
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Kendi Müzik Listesini Oluşturma

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Sünnet düğünü, Nişan, Piknik, Parti, Mezuniyet törenleri, Kurumsal etkinlikler, Doğum günü, Davet ve resepsiyon, Bayi toplantısı, Açılışlar

Hakkında

Düğününüzün her detayını ince eleyip sık dokuyorsunuz. Ayrıntılı bir araştırma yapıyor, her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz. Bunların hepsi; uzun süre hafızalardan çıkmayacak bir düğün için. Yemekler için catering şirketleriyle anlaşıyor, ya da aklınızdaki düğünü en iyi şekilde yansıtmaları için bir organizasyon firmasıyla anlaşıyorsunuz. Eğer Denizli’de düğün için orkestra arıyorsanız, güzel bir haberimiz var! Tepecik Senfoni Orkestrası, Türkiye’nin birçok yerinde çiftleriyle buluşturduğu kaliteli hizmetini şimdi de Denizli’de sizinle buluşturuyor!

Organizasyon konusundaki tecrübemizi sizinle paylaşmak ve gecenizi en iyi şekilde yönetebilmek için bir araya geliyoruz. İsteklerinizi öğreniyor, bizden neler talep ettiğinizi anlıyoruz. Müzik tarzınızı konuşuyor, gecenizde çalmamızı istediğiniz şarkılar varsa onları not alıyoruz. Bize güvenmek isterseniz de oluşturduğumuz müzik listesini gecenizde hem çalıp hem de söyleyebiliriz. Sizlere ilk danslarınız için fikirler verebilir, son yıllarda sıkça tercih edilen ilk dans müziklerini önerebiliriz.

Bünyemizde bulunan ekipmanların son derece kaliteli ve teknolojik olduklarını belirtmek istiyoruz. Farkımızı daha iyi yansıtabilmek için en iyi markalarla çalışıyoruz. Bu ekipmanları da talebiniz durumunda gecenizde kurabiliyoruz. Kurulum ve hazırlık işlemleri oldukça kısa sürüyor. Hızlı ve pratik ekibimizle birlikte düğününüzden kısa bir süre önce gerçekleştireceğimiz hazır ve provalar, gecenizi hiçbir aksaklık yaşanmadan tamamlamaya yetecek!

Deneyim ve bilgi birikimlerimizi birçok farklı organizasyonda konuklarımızla buluşturabiliyoruz. Sadece düğünler değil, söz ve nişan, yemek organizasyonları, doğum günü, mezuniyet balosu, sünnet düğünü ve partiler gibi özel davetlerinizin yanı sıra açılışlar, kokteyller, seminerler ve şirket toplantıları gibi kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar birçok organizasyonun kusursuz bir şekilde tamamlanmasında imzamız bulunuyor. Neden bir sonraki davet, sizinki olmasın?

Tüm bu bilgilerden sonuncunda düğününüz için aradığınız orkestrayı bulduğunuzu düşünüyorsanız sayfanın yanında bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Tepecik Senfoni Orkestrası yorumu ile sizleri büyüleyecek, şimdiden uyarıyoruz!

İletişim

Ömer Tütüncü

 • Telefon: 0850 532 0164

 • Adres: Denizli merkez

Tepecik Senfoni Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!