Tepecik Senfoni Orkestrası

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tepecik Senfoni Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat

  10.000 TL'den fazla

 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Tepecik Senfoni Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tepecik Senfoni Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tepecik Senfoni Orkestrası Hakkında

Düğününüzün her detayını ince eleyip sık dokuyorsunuz. Ayrıntılı bir araştırma yapıyor, her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz. Bunların hepsi; uzun süre hafızalardan çıkmayacak bir düğün için. Yemekler için catering şirketleriyle anlaşıyor, ya da aklınızdaki düğünü en iyi şekilde yansıtmaları için bir organizasyon firmasıyla anlaşıyorsunuz. Eğer Denizli’de düğün için orkestra arıyorsanız, güzel bir haberimiz var! Tepecik Senfoni Orkestrası, Türkiye’nin birçok yerinde çiftleriyle buluşturduğu kaliteli hizmetini şimdi de Denizli’de sizinle buluşturuyor!

Organizasyon konusundaki tecrübemizi sizinle paylaşmak ve gecenizi en iyi şekilde yönetebilmek için bir araya geliyoruz. İsteklerinizi öğreniyor, bizden neler talep ettiğinizi anlıyoruz. Müzik tarzınızı konuşuyor, gecenizde çalmamızı istediğiniz şarkılar varsa onları not alıyoruz. Bize güvenmek isterseniz de oluşturduğumuz müzik listesini gecenizde hem çalıp hem de söyleyebiliriz. Sizlere ilk danslarınız için fikirler verebilir, son yıllarda sıkça tercih edilen ilk dans müziklerini önerebiliriz.

Bünyemizde bulunan ekipmanların son derece kaliteli ve teknolojik olduklarını belirtmek istiyoruz. Farkımızı daha iyi yansıtabilmek için en iyi markalarla çalışıyoruz. Bu ekipmanları da talebiniz durumunda gecenizde kurabiliyoruz. Kurulum ve hazırlık işlemleri oldukça kısa sürüyor. Hızlı ve pratik ekibimizle birlikte düğününüzden kısa bir süre önce gerçekleştireceğimiz hazır ve provalar, gecenizi hiçbir aksaklık yaşanmadan tamamlamaya yetecek!

Deneyim ve bilgi birikimlerimizi birçok farklı organizasyonda konuklarımızla buluşturabiliyoruz. Sadece düğünler değil, söz ve nişan, yemek organizasyonları, doğum günü, mezuniyet balosu, sünnet düğünü ve partiler gibi özel davetlerinizin yanı sıra açılışlar, kokteyller, seminerler ve şirket toplantıları gibi kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar birçok organizasyonun kusursuz bir şekilde tamamlanmasında imzamız bulunuyor. Neden bir sonraki davet, sizinki olmasın?

Tüm bu bilgilerden sonuncunda düğününüz için aradığınız orkestrayı bulduğunuzu düşünüyorsanız sayfanın yanında bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Tepecik Senfoni Orkestrası yorumu ile sizleri büyüleyecek, şimdiden uyarıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Tepecik Senfoni Orkestrası Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

A&A

Ayşin & Aytaç

Düğün Tarihi: 25.07.2021Gerçekten memnum kaldık orkestra cok iyiydi tercih edebilirsiniz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.