Feedback Plus Müzik Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Feedback Plus Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Feedback Plus Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Feedback Plus Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Feedback Plus Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Feedback Plus Müzik Organizasyon Hakkında

Bünyemizdeki seçkin sanatçı ve orkestra alternatifleri, DJ’ler ve bando gruplarıyla uzun yıllardır Feedback Plus Müzik Organizasyon olarak sahnemizde profesyonel bir müzik şöleni sunuyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında düğün müzik organizasyonu hizmetlerimiz için birlikte başarı elde ettiğimiz çözüm ortaklarımız bulunuyor. Muhteşem sahne şovları ve performanslarıyla düğün davetinizi rengarenk bir geceye dönüştürüp çiftlerimize ve misafirlerini doyasıya eğlendiriyoruz.

Deneyim

2018 yılında kurulan şirketimizi 2021 yılında kurumsal bir boyuta taşıdık. Kuruluşumuzun ilk gününden beri üstün orkestra performansımızla düğünlerde beğeni topladık. Denizli başta olmak üzere pek çok farklı ilde, yurt içi ve yurt dışı şehirlerimizde dillere destan düğünlerin tercihi olduk. Sanatçılarımız, solo, duo ve trio ekiplerimiz ve geniş repertuara sahip DJ’lerimizle bitmek bilmeyen bir eğlence sunuyoruz.

Hizmetler

Karşılama müzik grubumuz misafirlerinize davetinizin ne kadar hoş geçeceğine dair bir fikir verebilir. Orkestramız, sanatçılarımız ve en güzel mix’lerle birlikte en sevdiğiniz şarkıları sizin için çalan DJ’lerimiz düğününüzü adeta güzelleştiriyor. Perküsyon ve saksafon performanslarımız, özel perküsyon-DJ sahnemiz ise tek kelimeyle büyüleyici. Bando ekibimiz ise gelin alma merasimi ve pasta kesimini coşturuyor. Böylece düğünlerin vazgeçilmez Denizli düğün müzik gruplarından oluyoruz.

Müzik Türleri

Düğün konseptinize ve çiftlerimizin müzik zevklerine göre Türkçe ve yabancı pop parçaları, geçmişten günümüze sevilen aşk şarkıları, oyun havaları gibi geleneksel seçimlerinizi çalabiliriz. Caz-blues, funk gibi farklı türler de repertuarımızda yer alıyor. Düğünümde dans pisti boş kalmasın diyen çiftlerimize Latin, Balkan ve Grek müzik türlerinden öneriler sunuyoruz. Böylece geleneksel tarzların dışına çıkıp, çiftlerimizi aynı zamanda dünya müzikleriyle de eğlendirebiliyoruz.

Ek Hizmetler

Yetenekli müzisyenlerimizin keyifli performansları ve çok geniş kapsamlı repertuarlarımızın yanı sıra sahnenin en önemli detayları olan ışık ve ses hizmetlerini de veriyoruz. Düğün davetlerinizde fark yaratmak isterseniz dans grupları ve çok özel sahne şovlarımıza bayılacaksınız. Size özel bir düğün bestesi hazırlayabilir, aşkınızın izlerini taşıyan bir şarkıyla ilk dansınızı yapmanızı sağlayabiliriz.

Denizli’de düğün orkestrası ihtiyacınızı her anlamda karşılayarak düğün gecenize Feedback Plus Müzik Organizasyon imzasını atıyoruz. Ses, ışık ve sahne performanslarımızla A’dan Z’ye kusursuz bir hizmet vererek size unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırız. Düğününüzde sahnede bizi görmek ve şahane bir eğlenceye tanık olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Ömer Kaçar
  Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Feedbackplus Müzik Organizasyon Tic.Ltd.Şti. Adalet Mah.Manas Bulv.Folkart Towers No:47/B D:2601

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Feedback Plus Müzik Organizasyon Yol Haritası

Feedback Plus Müzik Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

N&A

Nejla & Adnan

Düğün Tarihi: 22.08.2021



Güzel müzikler eşliğinde keyifli bir vakit geçirdik. Erik dalı ve halaylardaki coşmalarımızı unutmak imkansız :) Her şey için bütün ekibe tek tek tek tek teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.