Müzik Adana

Sabri Gelicili

  • Min. Fiyat
    30.000-40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Sabri Gelicili Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30.000-40.000 TL

Sabri Gelicili Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma

Sabri Gelicili Sıkça Sorulan Sorular

Sabri Gelicili düğün müziği fiyatları ne kadar?

Sabri Gelicili düğün müziği minimum fiyatı 15.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sabri Gelicili fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Sabri Gelicili fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Sabri Gelicili performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Sabri Gelicili performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Sabri Gelicili ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Sabri Gelicili ile 3 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Sabri Gelicili hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Sabri Gelicili bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Sabri Gelicili şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sabri Gelicili şehir dışında hizmet veriyor.

Sabri Gelicili hangi ek hizmetleri sunuyor?

Sabri Gelicili şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı, açık havada performans, şehir dışında hizmet".

Sabri Gelicili Hakkında

Hayatınızın en mutlu ve en özel gününe sayılı günler kala, düğün planlama sürecinizde atmanız gereken son birkaç adımdan bir tanesini de eksiksiz bir şekilde yerine getirmek istediğinizin farkındayız. Biz, Modern Çukurova Orkestrası olarak yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile size düğün müzikleriniz konusunda destek olmaya hazırız. Dünyaevine gireceğiniz mekan neresi olursa olsun, bir otel, düğün salonu, lokal, kır bahçesi veya benzeri herhangi bir yer, fark etmeksizin oraya geliriz. Yeter ki en mutlu gününüzde dilediğiniz her şey gerçekleşsin.

Peki, biz kimiz? Modern Çukurova olarak özel gün kutlamaları ve davetlerde sahne alıp müzik performansı sergileyen profesyonel bir orkestrayız. Birbirinden yetenekli ve aynı zamanda eğitimli müzisyenlerden oluşan kalabalık bir ekibiz. Her birimiz kendi alanımızda oldukça yetkin sanatçılarız, oldukça genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Koro şefimiz ise şehrin en değerli müzik insanlarından biri olan Sabri Gelicili. Kendisi, konservatuvarda öğretim görevlisi olarak çalışan; keman, piyano, ud ve gitar çalıp besteler yapan oldukça yetkin bir müzisyen. Tecrübelerini yansıtarak yönettiği orkestramızın harikalar yaratmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi.

Her zevke hitap edebilecek tarzda müzik yapabilecek yeterliliğe sahip olduğumuz için repertuvarımız geniş. Pop, vals, tango, Latin, Türk Sanat Müziği, fasıl müzik ve daha pek çok türde hizmet verebiliyoruz. Düğünler haricinde; nişan merasimleri, sünnet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantıları, davetlere de severek katılıyoruz. Organizasyonun türü ne olursa olsun eğlendirmeyi ve davetlerde coşku yaratmayı iyi biliyoruz.

Adana düğün orkestrası fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve hizmet detaylarımız hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenmek için yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın yukarısında bulunan telefon numaramızı tuşlayarak bizi arayabilir veya sağ taraftaki ücretsiz teklif alma formunu mümkün olduğunca eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak tek tıkla mesajınızı yollayabilirsiniz. Hayatının yeni dönemine girmesine çok az kalmış siz çiçeği burnunda çiftler ile tanışmak ve dilerseniz de çalışmak çok isteriz.

İletişim

  • Adres:

    Toros Mah. 78153 Sk. Zaloğlu Sitesi A Blok 4/7 Çukurova

  • Haritadaki Konumu

    Sabri Gelicili Yol Haritası

Sabri Gelicili Yorumları (3)

Mine & İlker

Düğün Tarihi: 03.03.2019

orkestra ve solistler mükemmel bir uyum içindeydiler . tek kelimeyle harikalar yarattılar . profesyonellik bu olsa gerek . işlerini çok iyi yapıyorlar. orkestrada ki tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler ..

Esra & Eren

Düğün Tarihi: 09.02.2019

genç ve dinamik orkestra . solistlerin sesi çok iyiydi performanslarıyla düğünün önüne geçtiler . tek telime harikalar . .

Pelin & Efe

Düğün Tarihi: 08.02.2019

orkestra uyumluydu , istediğimiz parçaları çalmakta hiç sorun çıkarmadılar . tüm ekibe teşekkür ediyoruz .

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.