Dj Koray

E-posta Gönder

0850 532 0758

12 yorum

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Çukurova, Adana

Lokasyon

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saat
  • Performans Süresi 4 saatten fazla
  • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Hakkında

Dj Koray çatısı altında düğün bandosundan orkestraya kadar pek çok hizmetin bir arada olduğu özel davetlerin müzik konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Profesyonel müzikal çözümler ve son teknolojiye sahip ekipmanlarla düğün eğlencenizi başka bir boyuta taşıyoruz. İl sınırı olmadan tüm Türkiye’de hizmet veriyor, kutlamaya değer gördüğünüz her özel gün için kesintisiz müzik hizmeti sağlıyoruz.
Deneyim 15 yıllık bilgi ve deneyim sayesinde pek çok düğün davetine müzikal destek sağladık. İlk günden bugüne; mesleğinde iyi yerlere gelmiş ve kendisini kanıtlamış yetenekli müzisyen arkadaşlarımız ve üzerine inşa ettiğimiz başarı sayesinde düğün davetlerinin başkahramanı olduk. Bugün pek çok düğün Dj’inden farklı olarak yılların deneyimi sonucunda oluşan özgün içerikli ve canlı remiks performansı içeren şarkılarımız sayesinde çiftler tarafından çokça tercih ediliyoruz.
Hizmetler Düğün öncesi ve sonrası müzikal anlamda ihtiyacınız olan tüm desteği veriyoruz. Konuklarınızı daha davet alanına girmeden karşılıyor, düğün bandosuyla girişinizi unutulmaz hale getiriyoruz. Davul şovlarla tüm gece düğün eğlencenizin ritmini artırıyoruz. Bir yandan da seçtiğiniz Dj ya da orkestra hizmeti kapsamında davetinizin temposunu hiç düşürmüyoruz. Düğün sonunda ise, after party alanında geceye devam ediyorsunuz.
Müzik Türleri Geniş repertuvarımız sayesinde pek çok müzik türünü davetinize getiriyoruz. Bir düğününün olmazsa olmazlarından oyun havaları, Türkçe-yabancı popun yanı sıra R&B, Rap, Moombahton, Reggaeton, Dancehall gibi birçok türe de şarkı listesinde yer veriyoruz. Düğününde konsept müziklerle eğlenmek isteyenler için ise latin, nostaljik (70’ler/80’ler/90’lar), balkan gibi pek çok şarkının yer aldığı listelerimiz var.
Ek Hizmetler Işıktan ses, sahne truss kurulumuna kadar müzikal anlamda tüm teknik desteği sağlıyoruz. İnteraktif sahne performansları ile çiftlerin eğlencelerine ortak olurken; latin, salsa, bachata şov grupları ile de sadece kulaklara değil gözlere de hitap ediyoruz. Düğün repertuvarınızı oluştururken isteklerinizin yanı sıra düğünün konseptini de mutlaka göz önünde bulunduruyoruz. Şarkı listesi konusunda kararsız olan çiftlerimiz için ise örnekler sunarak bu kararlarını kolaylaştırıyoruz.
Dj Koray güvencesiyle Adana Dj’leri arasında keyifli ve kesintisiz bir eğlence için, son teknolojik altyapıya sahip ses sistemlerimiz ile düğün organizasyonunuz için hazırız. Profesyonel müzikal çözümlerimiz, özgün içerikli performansımız ile birlikte davetinize destek vermek için sabırsızlanıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

DJ Koray

Manager

  • Telefon: 0850 532 0758
  • Adres: Toros Mahallesi 34 sokak akgün apt Kat:1 No:1

Dj Koray Yol Haritası

Dj Koray Yorumları


K&İ

Kübra & İsmail

Düğün Tarihi: 10.10.2021

Özellikle dj koray bey ve ekibine teşekkür ederiz unutamayacağımız bir gece geçirdik herşey çok güzeldi.

M&Ö

Merve & Öncü

Düğün Tarihi: 09.10.2021

Bugünümüzü anlamlı ve özel kılan herkese özelliklede şarkı seçimleri ve şarkıdan şarkıya geçişleriyle gecemizi unutulmaz kılan dj imiz koray beye cok teşekkür ederiz gercekten unutamayacağız harika bir gece gecirdik. İyiki sizi tanima fırsatımız olmuş.

B&A

Buket & Aydın

Düğün Tarihi: 08.10.2021

Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek istiyorsanız Dj koray bey ile görüşmelisiniz. Koray beye ve ekipine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

E&R

Emine & Recep

Düğün Tarihi: 07.10.2021

Çok samimi içten bir ekiple unutulmaz bir düğün geçirdik. Dj koray bey ve ekipine teşekkür ederiz.

B&Ö

Büşra & Özgür

Düğün Tarihi: 05.10.2021

Düğünümüz harika geçti bu mutlu gecede bizleri Yanlız bırakmayan bütün sevenlerimize teşekkür ederiz, özelliklede şarkı seçimleriyle bizi coşturan koray bey'e cok teşekkür ederiz. İyiki onunla tanışma fırsatımız olmuş.

K&U

Kübra & Ufuk

Düğün Tarihi: 04.10.2021

En özel gecenizi gözünüz kapalı bir şekilde dj koray beye emanet edebilirsiniz. Dj koray bey ve ekipine tesekkur ederiz.

B&F

Büşra & Faruk

Düğün Tarihi: 03.10.2021

Herşey çok güzeldi çok eğlendik bu gecenin mimarı koray beye çok teşekkür ederiz.

D&E

Deniz & Emre

Düğün Tarihi: 02.10.2021

Hayalimdeki düğün. Hiç bu kadar eğlenmemiştim. Şarkı seçimleriyle gecemizi unutulmaz kıldığı için koray beye teşekkür ediyorum.

H&O

Hümeyra & Okan

Düğün Tarihi: 28.09.2021

Tahmin ettiğimizdende eğlenceli bir düğün oldu. Çok eğlendik dj koray beye çok teşekkür ederiz.

S&M

Sena & Muhammet

Düğün Tarihi: 27.09.2021

Dj koray beye cok teşekkür ederiz harika bir performans sergiledi çok eğlendik özellikle şarkı geçişleri çok iyiydi. Memun ve mutlu bir sekilde ayrıldık tekrar koray beye çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!