All in Band

Mesaj Gönder

0850 532 82 15

E-posta Gönder

  • Çukurova, Adana.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

All in Band Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
25.000-30.000 TL

All in Band Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

All in Band Sık Sorulan Sorular

All in Band düğün müziği fiyatları ne kadar?

All in Band düğün müziği minimum fiyatı aralığından başlamaktadır.


All in Band şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, All in Band şehir dışında hizmet veriyor.


All in Band hangi ek hizmetleri sunuyor?

All in Band şu ek hizmetleri sunuyor: "".

All in Band Hakkında

All in Band, 17 yıllık tecrübesiyle unutulmaz düğün anıları yaşatacak, eğlencenin zirvesine çıkaracak şarkılarıyla sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyor. Adana düğün müzik grupları arasına yeni katılan All in Band, her tarza hitap eden geniş repertuarıyla düğünlerinizin neşesi oluyor. Tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle düğününüzde müziğe dair isteyebileceğiniz ve ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetlerin dahil olduğu bir deneyim yaşatıyoruz.

Deneyim

Eğlence sektöründe yıllar yılı kazandığımız deneyimlerle All in Band ismiyle hizmet vermeye başladık. İşimize duyduğumuz tutkuyu aşık çiftlerimizin tatlı heyecanlarıyla birleştiriyor, en değerli günlerini coşkulu ve tarifsiz eğlencelere dönüştürmekten mutluluk duyuyoruz. Her biri alanında deneyimli 10 kişilik ekibimiz 4 vokal ve 6 saz ekibinden oluşuyor. Profesyonel ekibimizle düğününüzün unutulmaz bir detayı olacağımızı garanti ediyoruz.

Hizmetler

Adana düğün orkestraları arasında yer alan All in Band kaliteli ve çiftlerin tüm isteklerine yanıt veren hizmetleriyle en özel gününüzün unutulmaz bir detayı olmayı başarıyor. Hizmetlerimiz sadece Adana’yla kısıtlı kalmıyor, isterseniz şehir dışında da hizmet veriyoruz. Düğününüz öncesi bir planlama toplantısı yapıyor ve zevkinize uygun bir şarkı listesi oluşturuyoruz. İstediğiniz her tarz eğlenceyi bulabileceğiniz ekibimizle harikalar yaratıyoruz.

Müzik Türleri

Orkestramız, geniş bir müzik zevki yelpazesine hitap eden birçok müzik türü ve dilde hizmet sunarak düğününüzden herkesin keyif almasını ve eğlenmesini sağlıyor. Repertuarımızdaki çeşitlilik, yabancı müziklerden popa, oyun havalarından klasik müziklere, bando gösterilerinden triolara veya yaylılara, Türk halk müziğiden konsept müziklere kadar uzanıyor. 4 farklı vokal tarzıyla her müzikseveri memnun edecek tarzda hizmet verebiliyoruz.

Ek Hizmetler

Sunduğumuz ek hizmetlerle misafirlerimize sadece müzik değil, keyifli bir deneyim sunuyoruz. Kutlamanıza biraz renk katmak isterseniz dans gruplarımızla hizmet veriyoruz. Konsept düğünlerinize uygun kostümlerimizle de eğlencenizi görsel bir şölene dönüştürebiliyoruz. İnteraktif sahne performansıyla düğününüze biraz daha eğlence katıyor, daima mutlulukla hatırlayacağınız keyifli anlar yaşatıyoruz. Işık, sahne, ses ve müzikal anlamda hizmette sınır tanımıyoruz.

All in Band, en güzel günlerinize keyifli şarkılarıyla eşlik ederek daha da güzelleştiriyor. Zengin hizmet seçeneklerimizle çiftlerimizin memnuniyetini kazanıyor, Adana düğün sanatçıları arasında kalitemiz ve tecrübemizle farkımızı hissettiriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetle düğünlerinizi unutulmaz kılmak ve ekibimizle tanışarak bir an önce hazırlıklara başlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da sayfada yer alan telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.