Müzik Adana

Ferhat Ardıç Orkestrası

Ferhat Ardıç Orkestrası

Ferhat Ardıç Orkestrası Hakkında

All in Band, 17 yıllık tecrübesiyle unutulmaz düğün anıları yaşatacak, eğlencenin zirvesine çıkaracak şarkılarıyla sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyor. Adana düğün müzik grupları arasına yeni katılan All in Band, her tarza hitap eden geniş repertuarıyla düğünlerinizin neşesi oluyor. Tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle düğününüzde müziğe dair isteyebileceğiniz ve ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetlerin dahil olduğu bir deneyim yaşatıyoruz.

Deneyim

Eğlence sektöründe yıllar yılı kazandığımız deneyimlerle All in Band ismiyle hizmet vermeye başladık. İşimize duyduğumuz tutkuyu aşık çiftlerimizin tatlı heyecanlarıyla birleştiriyor, en değerli günlerini coşkulu ve tarifsiz eğlencelere dönüştürmekten mutluluk duyuyoruz. Her biri alanında deneyimli 10 kişilik ekibimiz 4 vokal ve 6 saz ekibinden oluşuyor. Profesyonel ekibimizle düğününüzün unutulmaz bir detayı olacağımızı garanti ediyoruz.

Hizmetler

Adana düğün orkestraları arasında yer alan All in Band kaliteli ve çiftlerin tüm isteklerine yanıt veren hizmetleriyle en özel gününüzün unutulmaz bir detayı olmayı başarıyor. Hizmetlerimiz sadece Adana’yla kısıtlı kalmıyor, isterseniz şehir dışında da hizmet veriyoruz. Düğününüz öncesi bir planlama toplantısı yapıyor ve zevkinize uygun bir şarkı listesi oluşturuyoruz. İstediğiniz her tarz eğlenceyi bulabileceğiniz ekibimizle harikalar yaratıyoruz.

Müzik Türleri

Orkestramız, geniş bir müzik zevki yelpazesine hitap eden birçok müzik türü ve dilde hizmet sunarak düğününüzden herkesin keyif almasını ve eğlenmesini sağlıyor. Repertuarımızdaki çeşitlilik, yabancı müziklerden popa, oyun havalarından klasik müziklere, bando gösterilerinden triolara veya yaylılara, Türk halk müziğiden konsept müziklere kadar uzanıyor. 4 farklı vokal tarzıyla her müzikseveri memnun edecek tarzda hizmet verebiliyoruz.

Ek Hizmetler

Sunduğumuz ek hizmetlerle misafirlerimize sadece müzik değil, keyifli bir deneyim sunuyoruz. Kutlamanıza biraz renk katmak isterseniz dans gruplarımızla hizmet veriyoruz. Konsept düğünlerinize uygun kostümlerimizle de eğlencenizi görsel bir şölene dönüştürebiliyoruz. İnteraktif sahne performansıyla düğününüze biraz daha eğlence katıyor, daima mutlulukla hatırlayacağınız keyifli anlar yaşatıyoruz. Işık, sahne, ses ve müzikal anlamda hizmette sınır tanımıyoruz.

All in Band, en güzel günlerinize keyifli şarkılarıyla eşlik ederek daha da güzelleştiriyor. Zengin hizmet seçeneklerimizle çiftlerimizin memnuniyetini kazanıyor, Adana düğün sanatçıları arasında kalitemiz ve tecrübemizle farkımızı hissettiriyoruz. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetle düğünlerinizi unutulmaz kılmak ve ekibimizle tanışarak bir an önce hazırlıklara başlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da sayfada yer alan telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ferhat Ardıç Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Ferhat Ardıç Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Ferhat Ardıç Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Ferhat Ardıç Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 40.000-50.000 TL aralığından başlamaktadır.

Ferhat Ardıç Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Ferhat Ardıç Orkestrası fiyatlandırmayı performans süresine göre, müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Ferhat Ardıç Orkestrası performans süresi ne kadar?

Ferhat Ardıç Orkestrası performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Ferhat Ardıç Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Ferhat Ardıç Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Ferhat Ardıç Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ferhat Ardıç Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Ferhat Ardıç Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Ferhat Ardıç Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "düğün öncesi planlama toplantısı, şehir dışında hizmet, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, ekipman, dans grupları, şarkı listesi oluşturma, konsepte uygun kostüm, açık havada performans".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Miral & Eray

Düğün Tarihi: 18.11.2023

Bu mutlu günümüze enerji ve motivasyonunuzla sağladığınız katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz. Gecemize renk kattiniz tüm çevreme ozellikle sizi oneriyorum. Dugundeki müzikler çok eğlenceliydi. Özellikle organizasyon kısmında düğünün tüm detaylarıyla ilgilenen Seyhun bey ve güzel sesiyle katkı... devam 

Elif & Akif

Düğün Tarihi: 12.11.2023

12 Kasımda harika bir organizasyonla birbirimize sonsuzluk yemini verdik. Bu akşamı bizler için harika kılan bir detaydı Ferhat Ardıç Orkestrası bizlerle müthiş ilgilendiler ve özel hissettirdiler hiç repertuarlarında olmayan şarkıyı çalışıp giriş müziğimizi konser tadında icra ettiler. Gelen... devam 

Şerif & Aslı

Düğün Tarihi: 04.11.2023

Düğün gecemiz için çok fazla arastirma yaptıktan sonra sizinle iletişime geçtik ve bu kadar tecrübeli bir orkestra olduğunu gordugumuzde düğünün stresini bir nebzede olsa hafiflettik. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz düğünün tüm detaylarıyla, parça seçimleri, çalınacak tarzlar adım adım... devam 

Sevgi & İnanç

Düğün Tarihi: 16.09.2023

Öncelikle tüm ekibe bizlere harika bir gece yaşattıkları için sonsuz teşekkürler. İki ailenin kaprislerine rağmen hep güler yüzlü oldular ve nazımızı çektiler haklarını helal etsinler. Gecenin sonunda o kadar içime sinen bir düğün oldu ki çok teşekkür ediyoruz. Bizde daha bekar çok sık... devam 

Melis & Volkan

Düğün Tarihi: 27.07.2023

Özellikle seyhun beye organizasyonla alakalı tüm yardımları için teşekkür ederiz.Kesinlikle tavsiye ediyoruz

Seçil & İbrahim

Düğün Tarihi: 01.07.2023

Görüşmeye başladığımız tarih itibariyle her konuda bize yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyoruz. Sadece sahnede değil düğünümüzün her anında bizi çok rahatlattılar ve eğlendirdiler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.