Kulüpler/Davet Alanları Mersin

Fikret Ünlü Düğün Davet

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fikret Ünlü Düğün Davet Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Fikret Ünlü Düğün Davet Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Fikret Ünlü Düğün Davet Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Fikret Ünlü Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

Fikret Ünlü Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Fikret Ünlü Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Fikret Ünlü Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Fikret Ünlü Düğün Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Fikret Ünlü Düğün Davet 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Fikret Ünlü Düğün Davet düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Fikret Ünlü Düğün Davet düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Fikret Ünlü Düğün Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Fikret Ünlü Düğün Davet düğün dışında parti, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, kına, bayi toplantısı ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Fikret Ünlü Düğün Davet Hakkında

Açık alanda havuz başında kapalı alanda şık bir konseptle yıllardır hayalini kurduğunuz düğün organizasyonunuzu Fikret Ünlü yüzme havuzu Mut’ta gerçekleştirmek ister miydiniz? Cevabınız “Evet” ise, o zaman sizi tesisimize davet ediyoruz.


Mutluluğunuz için çalışıyor, en ufak detayları bile göz önünde bulunduruyoruz. Mersin’in mis gibi havası içerisinde karşılıyoruz sizi. Seçeceğiniz alanımızda organizasyonunuzu düzenleyebiliyorsunuz. İsterseniz çiçeklerle hazırladığımız dekoratif süslemeler isterseniz de tüllerle olanı tercih edebilirsiniz. Sadece bunlar da değil…. Altın sarısı giydirmelerle oluşturduğumuz daha ağır bir konsepte ne dersiniz? Çözüm ortaklarımız sayesinde tüm bunları ve hatta daha fazlasını gerçekleştirebiliyoruz. Siz özel bir çabaya girerek firma aramak zorunda kalmıyorsunuz. Bizimle anlaştığınız takdirde kavuşacağınız avantajlar dan biri de bu! Bir diğeri ise, lezzetli yemekler. Hatta öncesinde tadım ve değişiklik yapma şansınızın olduğu bu menünün içeriğini oluşturmak için ayrı bir gün çalışıyoruz. Böylece düğün gününüzde harika lezzetlerle bir araya geliyorsunuz. Başlangıçtan tatlıya kadar yoğun bir hizmet gerçekleştiriyoruz. Başka bir hizmetimiz ise, hızlı servis. Yemeklerinizin soğumasına izin vermeden sunumunuzu gerçekleştiriyoruz. Aksama yaşamadan ve her bir misafirinizle ayrı ayrı ilgilenildiği bir organizasyon vadediyoruz. Üstelik servisleriniz yapılırken hissetmiyorsunuz bile. Sayacağımız hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil. “İstekleriniz, gerçekleştirdiklerimizdir.” diyerek hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz.


Fotoğraflarımızı incelediniz. Hizmet içeriğimiz hakkındaki bilgileri aldınız. Yazımızı okudunuz. Ne kadar detaylı çalıştığımızı anladığınızı düşünüyoruz. O zaman sıra sizde! Bizimle iletişime geçerek tüm bunlara kavuşabilirsiniz. Bunun içinde yapmanız gereken iki işlem var. İlki yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak. İkincisi ise çıkan formu eksiksiz doldurmak! İşte bu kadar kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Merak ettiklerinizi, fiyat bilgisini ve hizmet içeriği hakkındaki sorularınızı rahatça sorabilir ve görmek için de tesisimize gelebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Meydan Mahallesi, Aydınlık Cd. No:44

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.