Kulüpler/Davet Alanları Mersin

Efsane & Yalı Beach Club

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Efsane & Yalı Beach Club Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Efsane & Yalı Beach Club Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625

Efsane & Yalı Beach Club Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Efsane & Yalı Beach Club Sıkça Sorulan Sorular

Efsane & Yalı Beach Club düğün fiyatları ne kadar?

Efsane & Yalı Beach Club düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Efsane & Yalı Beach Club düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Efsane & Yalı Beach Club kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Efsane & Yalı Beach Club 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Efsane & Yalı Beach Club düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Efsane & Yalı Beach Club düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Efsane & Yalı Beach Club düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Efsane & Yalı Beach Club düğün dışında baby shower, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Efsane & Yalı Beach Club Hakkında

Unutamayacağınız bir düğün organizasyonu geçirmek istiyorsanız Efsane & Yalı Beach Club’a davet ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet sektöründe uzun süredir faaliyet gösteriyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran, yaz aylarında ise beach olarak hizmet veren işletmemiz özel gün kutlamalarında çiftlere tahsis ettiğimiz kır alanımızda keyifli bir organizasyon geçirmesini sağlıyoruz.


Anamur Efsane Yalı Beach olarak Mersin’in en güzel sahilinde yer alıyor, konum itibariyle merkeze yakında bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.


Hizmetlerimizden bahsedecek olursak;


 • İşletmemizde hizmet verdiğimiz hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. Deniz manzaralı açık alanımız çim bahçeden oluşuyor ve kır düğünü gerçekleştirme fırsatı tanıyoruz. Her mevsim faaliyet gösterdiğimiz kapalı alanımız da şık tasarımı ve ferah ambiyasıyla ilgi toplayan bir bölümümüz.

 • Öncelikle gerçekleştireceğiniz organizasyon türüne uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Yuvarlak ve dikdörtgen masa çeşitleri ve sadeliğiyle mekâna şık bir hava katan tiffany sandalyeler kullanarak davetli sayınıza göre oturma düzenini hazırlıyoruz.

 • Süslemelerimizi her sene değişen düğün trendine uygun olarak yeniliyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyor, belirlediğiniz bir konsept var ise anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından dekor temin ediyoruz.

 • Gelin damat masa arkasına fotoğraflarda arka fon olarak kullanabileceğiniz çiçeklerle tasarlanmış tak kurulumu yapıyoruz. Kilise nikâhı konseptinde bir tören düşünüyorsanız kum sahilimize deniz manzarasına karşı dekor kuruyoruz.Efsane & Yalı Beach Club olarak düğün sektöründe faaliyet göstermeye başladığımız yıldan itibaren çiftler tarafından tercih edilen Mersin kır düğünü mekânları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Yalnız düğün organizasyonlarında değil kına ve bekârlığa veda partileri, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi de bizim ev sahipliğimizde kutlayabilirsiniz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Ersoy Caddesi Anamur Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Efsane & Yalı Beach Club Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.