Kulüpler/Davet Alanları Kayseri

Kaşık-la Ceremony

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kaşık-la Ceremony Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kaşık-la Ceremony Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kaşık-la Ceremony Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Kaşık-la Ceremony Sıkça Sorulan Sorular

Kaşık-la Ceremony düğün fiyatları ne kadar?

Kaşık-la Ceremony düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kaşık-la Ceremony düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kaşık-la Ceremony kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kaşık-la Ceremony 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kaşık-la Ceremony düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kaşık-la Ceremony düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Kaşık-la Ceremony düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kaşık-la Ceremony düğün dışında sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, kına, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Kaşık-la Ceremony Hakkında

1994 yılından beri Kayseri’nin kadim lezzetlerini sunduğumuz restoranımız üstün hizmet kalitesiyle çalışıyor. Kaşık-La’nın hikayesi, Toyota Plaza’ya gelen müşterilere 25 kişilik bir ofiste mantı ikramı ile başladı. Zamanla lezzet beğenilince talepler de olunca Kayseri’nin yöresel yemeklerinin yenildiği bir restoran haline geldi. Kurulduğumuz günden beri Anadolu misafirperverliğiyle, özgün ve zengin yemekler ile sizi buluşturuyoruz. Yüz yıllar öncesine ait tatları koruyan, dokusunu bozmayan bir sistemle çalışmamıza devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden beri de aralıksız bu lezzetleri sunuyoruz.

Hiçbir katkı ve koruyucu içermeyen lezzetlerimiz geçmişin güzelliklerini taşıyor. Tamamen doğal ve hijyenik standartlara sahibiz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile yiyorsunuz. Anadolu gastronomisini en iyi standartlarda yansıtmaya çalışıyoruz. Damak tadını ön plana koyarak geçmişi ve bugünü harmanlayarak doğal lezzetlerimizi yaşatmaya devam ediyoruz.

Bünyemizde yer alan Kaşıkla Kayseri Düğün Salonu, eğlenceli ve hizmet kalitesi yüksek organizasyonlar sunuyor. Servis personelimizin bir anda pistin ortasında çember oluşturup düğün sahipleriyle bir iki tur döndükten sonra çorba servisine geçtiğini görebilirsiniz. Her sene yenilerek ilerliyoruz. Ama bunu yaparken asla profesyonellik çizgimizden kaymıyoruz. Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Genelde servisin ve hizmetin kalitesinden bahsettiler. Bu da bizim sahip olduğumuz başarıyı kanıtlıyoruz. İstiyoruz ki siz de katılın bu eğlencemize… Birlikte mutluluğunuzu paylaşalım.

Lezzet, eğlence, şıklık… Üçü bir arada bir işletme olarak özel günlerinizi paylaşmaya talibiz. Geniş pistte dans ediyor, beyazın şıklığında kayboluyorsunuz. Günün sonunda memnun tavırlarla salonumuzdan ayrılıyorsunuz. Bir de gülümsemeyi unutmamak lazım tabi…Bu farkı hissetmek için yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurmak! Bilgileri eksiksiz doldurduğunuz takdirde size hemen geri dönüş sağlıyor, özel gününüzü planlıyoruz! Bir tık kadar lezzet ve eğlencenin uzağındasınız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Şeker Mahallesi Osman Kavuncu Bulvarı No: 370

 • Haritadaki Konumu

  Kaşık-la Ceremony Yol Haritası

Kaşık-la Ceremony Düğün Yorumları (1)

Tulay

Düğün Tarihi: 13.09.2014

ulaşım rahattı . mekan geniş ve ferahtı konuklar çok rahat ettiler. Yemekleri mükemmeldi . çok güzeldi herşey tavsiye ederim herkese

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.