Kulüpler/Davet Alanları Kayseri

Alice Wedding Center

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alice Wedding Center Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Alice Wedding Center Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Alice Wedding Center Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Alice Wedding Center Sıkça Sorulan Sorular

Alice Wedding Center düğün fiyatları ne kadar?

Alice Wedding Center düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Alice Wedding Center düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Alice Wedding Center kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Alice Wedding Center 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Alice Wedding Center düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Alice Wedding Center düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Alice Wedding Center düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alice Wedding Center düğün dışında açılışlar, parti, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon, nişan, baby shower, sünnet düğünü, piknik, kına, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Alice Wedding Center Hakkında

Kayseri’de ikamet ediyorsunuz ve etkinlikleriniz için bir mekana ihtiyacınız var. Alice Wedding Center olarak, davetlerinize ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. Özel günlerinizde misafirlerinizi ağırlamak için salonumuzdan daha iyi bir seçenek olduğunu düşünmüyoruz.

Kayseri’nin merkezinde yer alan salonumuz; geniş kapalı alanı ve yüksek tavanı sayesinde size ve misafirlerinize ferah bir ortam sunuyor. Ayrıca duvarda ve masalarda kullanılan beyaz renk de bunu destekler nitelikte oluyor. Işıklandırma sistemimiz sayesinde çekilen fotoğrafların kalitesi artıyor. Yapmak istediğiniz etkinlik tercihine göre masa ve sandalye düzenini planlıyoruz.

Salonumuzda; açılışlar, doğum günler, baby shower, nişan töreni, partiler, kına organizasyonları, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyonlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve düğün organizasyonları düzenliyoruz. Dilediğiniz etkinlik türüne özel yerleşim düzeni oluşturuyoruz. Bunun yanında; müzikleri ve misafirlerinize sunmak istediğiniz yiyecekleri de düzenliyoruz.

Kokteyl tarzında bir etkinlik düzenleyecekseniz; genellikle ayakta kullanılan masalar ve açık büfe şeklinde yiyecek ikramları oluşturuyoruz. Baby shower partilerinde geniş bir alana ihtiyacınız olduğundan; masa ve sandalyeleri olabildiğince az tutup, eğlenmeniz için size alan yaratıyoruz. Mezuniyet törenlerinde ise tercihe ve davetli sayısına bağlı olarak yerleştiriyoruz.

Salonumuza ulaşım da oldukça kolay. Şehir merkezine yaklaşık 6 km uzaklıktayız. Toplu taşıma araçları ile 20 dakika gibi bir sürede ulaşımı sağlayabilirsiniz. Kendi aracınızla ise, şehir merkezinden 10 dakika içerisinde salonumuza gelebilmeniz mümkün.

Kayseri davet salonları arasında Alice Wedding Center ekibi olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Davetlerinize ev sahipliği yapmaktan ve siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve bize ulaşmak için sayfanın en başında bulunan iletişim numarasını arayabilir veya hemen yanda bulunan formu doldurabilirsiniz. Salonumuzu yakından görüp incelemek isterseniz de kahve eşliğinde sohbet etmeye bekleriz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Beyaz Şehir Mah. 822 Sk. No: 12 / B Kocasinan/ Kayseri

 • Adres tarifi:

  ŞEHİR MERKEZİNE YAKLAŞIK 6 KM UZAKLIKTA OLUP, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI İLE 20 DAKİKALIK KISA BİR MESAFEDE. YİNE ÖZEL ARAÇLARLA TESİSİMİZE ULAŞMAK İSTENİLDİĞİNDE DE ŞEHİR MERKEZSİNDEN YAKLASIK OLARAK 10 DK GİBİ KISA BİR SÜREDE ULAŞIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

 • Haritadaki Konumu

  Alice Wedding Center Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.