Hira Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hira Garden
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hira Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Hira Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hira Garden Sık Sorulan Sorular

Hira Garden düğün fiyatları ne kadar?

Hira Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hira Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Hira Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hira Garden 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hira Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hira Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Hira Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hira Garden düğün dışında sünnet düğünü, parti, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kına, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hira Garden Hakkında

Birlikteliğinizi özel bir başlangıca dönüştürmek için sonsuza kadar “Evet” demeye hazırsanız, en kadim şehirlerden bir tanesi olan Antakya’da Hira Garden’da masalsı bir düğün tasarlayabilirsiniz… Nasıl mı? Anlatalım!

Öncelikle belirtmek isteriz ki tamamen size özel olan bir gece tasarlamak konusunda son derece hassas davranıyoruz! Kişiye özel konseptler için rengarenk kumaşlarımızı, çiçek ve özel aksesuarlarımızı her yılın başında temin ediyoruz. Bu sayede sizinle yapacağımız görüşmelerde isteklerinizi dinlerken örnek çalışmalar üzerinde durabiliyor, renk, çiçek ve aksesuar seçimlerinizi en doğru şekilde yapabiliyoruz. Düğününüzü tasarlamak için sizden aldığımız bilgiler ışığında harekete geçiyoruz.

Oturma düzeninde 1000 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabildiğimiz bahçemizde hazırlıklara başlıyoruz. Ağaçlar arasında; beyaz yuvarlak masaları ve Napolyon sandalyeleri yerleştiriyoruz. Konseptinize uygun rengarenk tüllerle sandalyelerinizi renklendiriyoruz. Beyaz masa örtüleri kullanarak birbirinden farklı şık aksesuarlarla konuklarınız için ziyafet masaları stilize ediyoruz. Aksesuar seçimlerinizi de yine konseptinize göre yapıyoruz. Örneğin; gelin el çiçeğinize uyumlu masa çiçekleri seçebilirsiniz ve gelin yolunuz, nikâh masanız da benzer çiçeklerle dekore edilebilir. Işıltılı şamdanlar, bohem ve vintage tarzlar için kütük detaylı aksesuarlar gibi pek çok alternatifiniz var…

Bütün süsleme ve düzenleme çalışmalarıyla davet alanınızı rüya gibi bir atmosfere dönüştürüyoruz! Davetli masaları, nikâh masası, gelin yolu, fotoğraf çekim alanları ve dans pistiyle herkesi büyüleyecek bir gece Hira Garden Antakya ekibi tarafından stilize ediliyor! Ayrıca arzu ederseniz Hira Garden kapalı salonunda da kış düğünlerinizi tasarlayabiliriz.

Üstelik sunduğumuz hizmetler bu kadarla da kalmıyor! Menü tadımları düzenleyerek gece boyunca konuklarınıza sunacağımız lezzetleri belirliyoruz. İsterseniz Antakya mutfağından yöresel lezzetler, isterseniz de dünya mutfağından tatlarla yemekli menülerinizi konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Yemekli veya kokteyl menülerinizin yanı sıra; karşılama töreni ikramlarınızı ve düğün pastanızı da istediğiniz gibi hazırlıyoruz.

Hazırlıklarımız tamamlandığında, siz gelin odanızda hazırlıklarınıza başlıyorsunuz. Konuklarınız yerlerine geçtiğinde enstrümantal müzik eşliğinde gecenizi başlatıyoruz. Dans pistinin ortasında oluşturduğumuz isim yazılı alanda, sahne ışıkları altında gecenin yıldızı olmaya ilk dansınız için sizi buyur ediyoruz…

Hira Garden Ballıöz, Defne adresinde benzersiz bir düğün için sizi bekliyor! Sizin yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya form aracılığıyla bizimle iletişime geçmek.

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Ballıöz Mah. Çokur Bahçe Sok. No: 1/1 Defne/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hira Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.