Kır Düğünü Yalova

Yalova Atlı Spor Kulübü

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yalova Atlı Spor Kulübü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Yalova Atlı Spor Kulübü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Yalova Atlı Spor Kulübü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Yalova Atlı Spor Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Yalova Atlı Spor Kulübü düğün fiyatları ne kadar?

Yalova Atlı Spor Kulübü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Yalova Atlı Spor Kulübü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yalova Atlı Spor Kulübü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yalova Atlı Spor Kulübü 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Yalova Atlı Spor Kulübü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yalova Atlı Spor Kulübü düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Yalova Atlı Spor Kulübü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yalova Atlı Spor Kulübü düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Yalova Atlı Spor Kulübü Hakkında

Yalova’da yıllardan beri hayalini kurduğunuz kır düğününü düzenleyebileceğiniz doğa ile iç içe bir ortam arıyorsanız sizi Yalova Atlı Spor Kulübü’ne davet ediyoruz!

Uzun yıllardır hem spor alanında hem de spor sonrası vakit geçirebileceğiniz sosyal alanlar ile hizmetinizdeyiz. Tüm bu yıllar içinde ayrıca düğün, kına gecesi ve doğum günü gibi organizasyonlar da düzenledik. Bu organizasyonlarda davete katılan misafirlerinizin memnuniyetini sağlamak adına kalite standartlarımızda ödün vermeden güler yüzlü bir şekilde hizmet verdik. Bizi Yalova’da en beğenilen mekânlardan biri haline getiren özelliklerimizin başında da bu hizmet anlayışımız geliyor. Yalova Atlı Spor Kulübü içinde sahip olduğumuz kır alanında anlaşacağınız bir organizasyon firması ile beraber unutulmaz bir geceye sahip olabilirsiniz.

Mekânımızda kapalı ve açık alana sahibiz. Bu da farklı hava koşullarına bizi hazırlıklı hale getiriyor. Yağışlı havalarda düzenleyeceğiniz organizasyonlarda kapalı alanımızı tercih edebileceğiniz gibi güzel yaz günlerinde açık alanımızda doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Mekânımızda sahip olduğumuz masa ve sandalyeler doğal ortamı bozmamak adına ahşaptan yapılmış durumda. Bu ahşap masa ve sandalyelerde isteğinize göre farklı renkte giydirme ve masa örtüleri kullanabilirsiniz. Anlaşacağınız organizasyon firmasının rahatlıkla süsleyeceği alanımızda kendinizi bambaşka bir atmosferin içinde bulabilirsiniz. Geniş bir alana sahip olduğumuz için oturma düzeni kurulduktan sonra dans pistinde eğlenecek misafirlerinize de yeterli alan kalmış oluyor. Eğer düğününüzü yemekli olarak düzenlemek istiyorsanız becerikli aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerden oluşan menüleri gecede servis edebiliriz.

Yıllar sonra hatırladığınızda yüzünüzde bir tebessüm oluşturacak bir gece geçirmek için Yalova Atlı Spor Kulübü’nü tercih ediyorsanız ve Yalova kır düğünü fiyatları içinde uygun olanları öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Gacık Yolu, Gacık, Çiftlikköy / Çiftlikköy, Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Yalova Atlı Spor Kulübü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.