• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

Mariposa Kahvaltı & Mangal Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mariposa Kahvaltı & Mangal Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Mariposa Kahvaltı & Mangal Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Çim alan Dere kenarında
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Doğa manzaralı

Mariposa Kahvaltı & Mangal Sıkça Sorulan Sorular

Mariposa Kahvaltı & Mangal düğün fiyatları ne kadar?

Mariposa Kahvaltı & Mangal düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Mariposa Kahvaltı & Mangal düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Mariposa Kahvaltı & Mangal kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mariposa Kahvaltı & Mangal 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Mariposa Kahvaltı & Mangal düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mariposa Kahvaltı & Mangal düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Mariposa Kahvaltı & Mangal düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mariposa Kahvaltı & Mangal düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, piknik, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Mariposa Kahvaltı & Mangal Hakkında

Yıllar sonra hatırladığınızda muhteşem Yalova doğasının içinde geçirdiğiniz keyifli saatlerin yüzünüzde tebessüm oluşturacağı unutulmaz bir gecede düğününüzü düzenlemek için Mariposa Kahvaltı & Mangal’a davetlisiniz!

Salonlarda yapılan düğünlerde duvarlar arasında olmak ilginizi çekmiyorsa, yeşillikler içinde misafirlerinizi ağırlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Her türlü doğal güzelliğe sahip mekânımızda misafirlerinizin memnuniyetini sağlamak adına güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz bulunuyor. Misafirlerinizin düğününüz boyunca ihtiyaç duyabileceği her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizin de mutluluğunuzu paylaşmak bizi daha sonra gerçekleştireceğimiz organizasyonlar için daha motive hale getiriyor.

Öncelikle eğer düğününüzü Yalova kır düğünü mekanları içinde en güzel doğaya sahip Mariposa Kahvaltı & Mangal’da düzenlerseniz kendinizi nasıl bir ortamda bulacağınızı anlatmak istiyoruz. Mekânımıza geldiğiniz andan itibaren kendinizi yeşil Yalova doğasının içinde bulacaksınız. Bahçemizin hemen yanında akan derenin su seslerine kuş cıvıltıları eşlik ediyor olacak. Masalarımızda ve sandalyelerimizde doğal ortamı korumak adına ahşap kaplamalar kullandık. Bu sayede doğal görüntümüzden ödün vermediğimiz gibi konforunuzu da sağlamış oluyoruz. Bu masa ve sandalyeler ile kuracağımız oturma düzeninizi isteklerinize göre dizayn edebiliyoruz. Aileler için özel aile masaları, daha kalabalık gruplar için de birleştirilmiş masa düzenleri kurabiliyoruz. Düğününüzü yemekli olarak gerçekleştirmek istediğiniz takdirde Anadolu, Ege ve Akdeniz mutfağının en seçkin lezzetlerinden oluşan menüleri gecede tabaklarınızda bulabilirsiniz. Kuracağımız gelişmiş ışık ve ses sistemlerimiz sayesinde gece boyunca eğlencenin dozu hep yukarda kalıyor. Dans pistimizde eğlenmek için tüm misafirlerinize yetecek alana sahibiz!

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz geceyi Mariposa Kahvaltı & Mangal’da düzenlemek ve Yalova kır düğünü fiyatları içinde en uygun olanları öğrenmek için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Merkez/Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Mariposa Kahvaltı & Mangal Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.