Kır Düğünü Yalova

Green Garden Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 2500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Green Garden Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Green Garden Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Green Garden Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Dere kenarında Havuz başı Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Green Garden Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Green Garden Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Green Garden Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Green Garden Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Green Garden Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Green Garden Kır Düğünü 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Green Garden Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Green Garden Kır Düğünü düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Green Garden Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Green Garden Kır Düğünü düğün dışında nişan, baby shower, doğum günü, kına, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, sünnet düğünü, parti, mezuniyet törenleri, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Green Garden Kır Düğünü Hakkında

2004 yılından beri hizmet veren Green Garden Yalova düğün mekanları arasında köklü tarihiyle kendini gösteriyor. Uzun yıllardır sektörde çalışan 65 kişilik ekibimizle düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Gerçekleştirdiği düğünlerle basında da yer eden Green Garden’da şık, kaliteli bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Şehirden uzaklaşmak isteyen çiftler için ideal olan mekanımız doğa manzarasıyla da dikkat çekiyor.

Davet Alanları

Green Garden’da çiftleri havuz başı bölümü de bulunan açık alanımızda veya kapalı salonda misafir ediyoruz. Kır düğünü yapmayı planlıyorsanız sizi geniş kapasitesiyle öne çıkan bahçemizde ağırlayabiliriz. Bahçemiz yemekli düğünler için 1.000 ila 2.000, kokteyl konseptli düğünler içinse 3.000 kişilik kapasiteye sahip. Kapalı davet alanımızdaysa 750 ila 1.000 kişilik düğünler gerçekleştirebiliyoruz. Açık ve kapalı alanlarımızı after party için de tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon

Dört bir yanı ağaçlarla çevrili olan kır bahçemiz çiftlere doğayla iç içe bir konumda evlenme fırsatı sunuyor. Bahçede kullandığımız çim zemin de davet alanının doğal ve bohem atmosferine katkıda bulunuyor. Aydınlatma için küre biçimli fenerlerimizi kablo yardımıyla bahçemizi boydan boya gezecek şekilde asıyoruz. Nikah masasını da beyaz tüllerle süslenmiş özel bir platforma yerleştiriyoruz.

Gelin yolunda kuş kafesi dekorlarından, tüllerden ve balonlardan faydalanıyoruz. Ayrıca beyaz renkli desenli sütunlar da kullanabiliyoruz. Banket düzenindeki düğünlerde konukları yuvarlak davet masalarında ağırlıyoruz. 8 ila 10 kişilik masalarımızı 3 kollu şamdanlarda ve çiçeklerle süslüyoruz. Beyaz renkli tiffany sandalyelerimizi de tüllerle dekore ediyoruz. Aynı zamanda uzun masa ve ahşap sandalye gibi alternatifler de sunuyoruz.

Hizmetler

Yalova Termal Green Garden Hotel’de alanında uzman organizasyon ekibimizle düğününüzü planlıyoruz. Geniş hizmet yelpazemizin içinde süsleme, organizasyon danışmanı, yemek servisi ve menü tadımı gibi hizmetler bulunuyor. Ses ve sahne sistemlerini de biz hazırlıyoruz. Mekanımızda hazırlık odası ve otopark alanı gibi imkanlar da yer alıyor. Çiftimiz isterse ek hizmetlerimizden de yararlanabilirler.

Yalova kır düğünü mekanlarından Green Garden’da yaklaşık 20 yıllık deneyimimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun süre konuşulacak işlerin altına imzasını atan mekanımızda aksesuar temininden yemek ikramına kadar tüm detaylarla ilgileniyoruz. Green Garden kır düğünü fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz telefon numaramızı arayabilirsiniz. Ekibimizin sizinle iletişime geçmesini isterseniz ‘Fiyat Teklifi’ formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yenimahalle Köyü Termal Yolu Yeşilyurt Sokak No:16 Termal / YALOVA

 • Haritadaki Konumu

  Green Garden Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.