Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğün dışında kına, doğum günü, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Hakkında

Düğününüz için tüm detayları hemen hemen tamamladınız. Sırada düğünü yapacağınız yerin belirlenmesi var. İşte bu esnada size güzel bir teklif sunmak istiyoruz. Çamlık Has Bahçe en özel anlarınıza ev sahipliği yapmak için hazır. Siz de hazırsanız sunduğumuz avantajlı tekliflerden bahsetmek istiyoruz.

İşletmemiz denize sıfır bir konumda bulunuyor. Düğününüzü gerçekleştirirken denize sıfır olmanın farkını hissedeceksiniz.

Bu sektöre adımımızı 1980 yılında attık. Uzun yıllardan beri hizmet sektöründe olmanın verdiği tecrübeyle bugünlere kadar geldik. Açıldığımız günden beri kalitemizi her fırsatta arttırmaya ve kendimizi devamlı yenilemeye çalışıyoruz.

Çamlık Beach Has Bahçe olarak gündüz beach olarak hizmet verdiğimizi biliyor muydunuz? Birçok farklı konsepti işletmemizde bulabileceksiniz. Soğuk kış aylarında sıcak bir ortam sağlıyor, kapalı alanımızda samimi ortamlar sağlıyoruz. Yaz aylarında ise denize sıfır konumumuzu kullanabiliyor ve açık havanın tadını çıkarabiliyorsunuz.

İşletmemizde düğününüz için 300 kişilik bir kapasite sunuyoruz. Restoranımızın kapalı alanını kullanabileceğiniz gibi iskelemizi de tercih edebilmektesiniz. Mevsim şartlarına ya da isteğinize göre düğün yapmak istediğiniz alanı belirledikten sonra süslemelerimize başlıyoruz. Masa ve sandalyeleri gelecek kişi sayısına göre yerleştiriyor ve belirlediğiniz oturma düzenini uyguluyoruz. Bu alanın süslemesi konusunda herhangi bir yardım almak isterseniz profesyonel olarak hizmet veren organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz.

Peki işletmemize nasıl geleceksiniz? Özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebileceğiniz bir konumda faaliyet gösteriyoruz. Aracınızı güvenle park etmek için hem otoparkımızı hem de bulunduğumuz sokağı kullanabiliyorsunuz. Aracı olmayan misafirlerimiz içinse Çınarcık belediye otobüsleri ve Çınarcık dolmuşlarını kullanarak işletmemize gelebilirler.

Bizi tercih etmek için yeterli sebebiniz varsa, uygun fiyatlarımızdan ve güler yüzlü hizmetimizden faydalanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çamlık Mahallesi, Metin Aslan Cd. No:45, 77300 Çınarcık/Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.