Kır Düğünü Yalova

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant düğün dışında kına, doğum günü, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Hakkında

Düğününüz için tüm detayları hemen hemen tamamladınız. Sırada düğünü yapacağınız yerin belirlenmesi var. İşte bu esnada size güzel bir teklif sunmak istiyoruz. Çamlık Has Bahçe en özel anlarınıza ev sahipliği yapmak için hazır. Siz de hazırsanız sunduğumuz avantajlı tekliflerden bahsetmek istiyoruz.

İşletmemiz denize sıfır bir konumda bulunuyor. Düğününüzü gerçekleştirirken denize sıfır olmanın farkını hissedeceksiniz.

Bu sektöre adımımızı 1980 yılında attık. Uzun yıllardan beri hizmet sektöründe olmanın verdiği tecrübeyle bugünlere kadar geldik. Açıldığımız günden beri kalitemizi her fırsatta arttırmaya ve kendimizi devamlı yenilemeye çalışıyoruz.

Çamlık Beach Has Bahçe olarak gündüz beach olarak hizmet verdiğimizi biliyor muydunuz? Birçok farklı konsepti işletmemizde bulabileceksiniz. Soğuk kış aylarında sıcak bir ortam sağlıyor, kapalı alanımızda samimi ortamlar sağlıyoruz. Yaz aylarında ise denize sıfır konumumuzu kullanabiliyor ve açık havanın tadını çıkarabiliyorsunuz.

İşletmemizde düğününüz için 300 kişilik bir kapasite sunuyoruz. Restoranımızın kapalı alanını kullanabileceğiniz gibi iskelemizi de tercih edebilmektesiniz. Mevsim şartlarına ya da isteğinize göre düğün yapmak istediğiniz alanı belirledikten sonra süslemelerimize başlıyoruz. Masa ve sandalyeleri gelecek kişi sayısına göre yerleştiriyor ve belirlediğiniz oturma düzenini uyguluyoruz. Bu alanın süslemesi konusunda herhangi bir yardım almak isterseniz profesyonel olarak hizmet veren organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz.

Peki işletmemize nasıl geleceksiniz? Özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebileceğiniz bir konumda faaliyet gösteriyoruz. Aracınızı güvenle park etmek için hem otoparkımızı hem de bulunduğumuz sokağı kullanabiliyorsunuz. Aracı olmayan misafirlerimiz içinse Çınarcık belediye otobüsleri ve Çınarcık dolmuşlarını kullanarak işletmemize gelebilirler.

Bizi tercih etmek için yeterli sebebiniz varsa, uygun fiyatlarımızdan ve güler yüzlü hizmetimizden faydalanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Çamlık Mahallesi, Metin Aslan Cd. No:45, 77300 Çınarcık/Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Çamlık Has Bahçe Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.