Kır Düğünü Tekirdağ

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Orman manzaralı

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi düğün dışında davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, piknik, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, parti, açılışlar, baby shower ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi Hakkında

Eşsiz bir doğanın içinde farklı bir tarz ile kır düğünü konsepti mi düzenlemek istiyorsunuz?

Öyleyse Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi’ni incelemeden kararınızı vermeyin!

Geniş bir çim alana sahip olan kır bahçemizde istediğiniz sayıda davetlinizin katılımı ile davet ve resepsiyonlar düzenliyoruz. Siz değerli çiftlerimize ise Tekirdağ kır düğünü organizasyonları arsında fark yaratacak bir gece vaat ediyoruz.

Nasıl mı?

Organizasyon sorumlumuz ile kır konseptinizin renklerine ve düzenine karar verdikten sonra gecenin düzenlemeleri ve süslemelerini yapıyoruz. Masa ve sandalye giydirmeleri ile gerçekleştirdiğimiz renklendirmelerin yanında masalarınızda aksesuar da kullanabiliyoruz. Eğer çiftlerimiz kendi süslemeleri isterler ya da ekstra hizmetler talep ederlerse çözüm ortaklarımız ile de anlaşmalar sağlayabiliyoruz.

Sıra yemeklerimize geldiğinde Yurdanurlar Çiftlik olarak restaurant hizmeti de sağlıyoruz. Çiftimiz ile birlikte karar verdiğimiz menülerimizi hazırlıyoruz ve misafirlerine şık sunumlar ile servis ediyoruz. Tabii ki yemekli organizasyonlardan başka alternatiflerimiz de bulunuyor. Arzu eden çiftlerimiz ikram servisleri ile yemeksiz ya da kokteyl tarzında organizasyonlar da tercih edebilirler!

Gecenizi taçlandıracak olan müzikleriniz için de geniş repertuarlar hazırlanıyor müzisyenlerimiz tarafından. Gecenin en önemli detayı belki de müzikleri diye düşündüğümüz için bu konuda da sizin tarzınıza uygun tercihler yapıyoruz. Geceniz kusursuz ve hayallerinizdeki gibi olsun diye her detayı planlıyoruz…

Biz konuklarınızı ağırlamaya başladığımızda siz de gelin odanızda son hazırlıklarınızı tamamlıyor ve yakın dostlarınız ile eğlenceye de başlıyorsunuz. Gelin odası olarak da tesisimiz bünyesinde bulunan uçak restaurantımızı tahsis ediyoruz çiftlerimize. Bu yüzden gelin yolu olarak uçağımızın merdivenlerini süslüyoruz. Her şey hazır olduğunda ise çiftimizi ilk dansları için kır bahçemize davet ediyoruz…

Düğün günlerinizde eşsiz deneyimler yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey formu doldurarak Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi ile iletişime geçmek...

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mh. Istanbul bulv.korfez bayiri

 • Haritadaki Konumu

  Yurdanurlar Çiftlik & Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.