Trakya Saray Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Trakya Saray Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Trakya Saray Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Trakya Saray Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir dışında
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Trakya Saray Restaurant Sık Sorulan Sorular

Trakya Saray Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Trakya Saray Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Trakya Saray Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Trakya Saray Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Trakya Saray Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Trakya Saray Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Trakya Saray Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Trakya Saray Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Trakya Saray Restaurant düğün dışında doğum günü, açılışlar, sünnet düğünü, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, parti, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Trakya Saray Restaurant Hakkında

80 yıldır babadan oğula geçerek devam eden işletmecilik tecrübesi ile Trakya Saray Restaurant siz seçkin konuklarına layıkıyla hizmet sunuyor!

Profesyonel bir ekip ile çalışarak her anınızı benzersiz kılmayı hedefliyor. Bu doğrultuda personel eğitimlerine, hijyen ve sağlık koşullarına da daima özen gösteriyor. Üstelik her organizasyonunuz için farklı konseptler ile şık ve kendinizi özel hissedeceğiniz bir ortam tasarlıyor...

Yıllardır edindiğimiz prensipler doğrultusunda ise yüksek kalitede hizmet ve gıda güvenilirliğini ön planda tutuyor. Trakya Saray Restaurant menülerini konuklarımızın beğenisine sunabilmek için Türk mutfağının en köklü tariflerinden yararlanıyoruz. Bu yüzden geleneksel Trakya mutfağının neredeyse tamamını menülerimizde bulabilirsiniz.

Bütün bu özel tatlar ve sunumları ile de yemekli organizasyonlarınızın vazgeçilmezi oluyoruz. İş yemekleri, aile buluşmaları, doğum günü sürprizleri, nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonlarınıza uygun bir tercih oluyoruz. Her mevsim tercih edebileceğiniz kapalı alanımızda oturma düzeni ile 500 kişilik davetlerinizi ağırlayabiliyoruz. Bahçemizde ise 1500 kişiye kadar konuklarınız ile kır düğünü konseptinde organizasyonlarınızı tasarlayabiliyoruz.

Konseptlerinizi hazırlarken organizasyon sorumlumuzun desteğini alıyoruz. Biliyoruz ki her çift kendisine özel şık bir konsepti hak eder. Konseptinize uygun masa ve sandalye giydirmeleri yaparak masa düzeninizi de sağlıyoruz. Şık dekorlar ve aksesuar tercih ederek konseptinizi bir bütün haline getiriyoruz. Çiftimizin düğün masasını ve düğün pastasını da özel olarak hazırlamayı unutmuyoruz!

Eşsiz bir müzik ziyafeti ile de gecenizi dillerden düşmeyecek Tekirdağ kır düğünü organizasyonuna dönüştürüyoruz. Bütün dileklerinizi gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz için pek çok çözüm ortağı ile de birlikte çalışabiliyoruz. Ekstra istekleriniz doğrultusunda gereken planlama yapıldığı sürece de her şey çözüme ulaştırılabiliyor…

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetler ve nezih bir ortamda özel bir gece için formu doldurarak Trakya Saray Restaurant ile irtibata geçebilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ayazpaşa Mah. İstanbul Cad. No:13 Kıyıköy yolu Üzeri, 59600

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Trakya Saray Restaurant Yol Haritası

Trakya Saray Restaurant Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ece

Düğün Tarihi: 01.08.2015


açık bir mekan ve görsellik açısından muhteşem 250 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim yemekli bir organizasyondu ve yemekleri gayet lezzetliydi ulaşımı rahat bir mekan toplu taşıma aracı mevcut.masa düzeni süslemeler gayet güzel orkestra ve ışıklandırmadan gayet memnun kaldım ... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.