Köşk Restaurant

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Feridun

Düğün Tarihi: 02.05.2015


Mekan daha öncedende sürekli gittiğimiz bir yerdi. Fiyatlar çok ekonomikti bu açıdanda mekanı tercih etmiştik. Yemekli menüyü seçtik misafirlere kuzu tandır verildi yemekler gerçekten çok lezizdi. Mekan servisi, hizmetleri ve eşsiz göl manzarasıyla harika bir yerdi. Sahibi Hakan bey çok ilgiliydi.... devam 

Bütün Yorumlar (1)

Kapasite Bilgileri

Köşk Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Köşk Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Köşk Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Orman içinde
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Köşk Restaurant Sık Sorulan Sorular

Köşk Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Köşk Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Köşk Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Köşk Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Köşk Restaurant 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Köşk Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Köşk Restaurant düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Köşk Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Köşk Restaurant düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, nişan, açılışlar, parti, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Köşk Restaurant Hakkında

Hayallerinizin gerçekleşeceği kır bahçesi ve restaurant hizmetleri için Köşk Restaurant Tekirdağ’da en doğru tercih oluyor. Yıllardır düzenlediğimiz her organizasyonda çiftlerimizin mutluluğunu paylaşıyor ve çiftlerimize özel konseptler sunuyoruz.

Her an ön planda olan mutfağımızın başarıları ve lezzetleri hakkında fazla söze gerek yok! Hafta sonu kahvaltılarınızdan tutun da huzurlu öğlen yemeklerinize hatta özel nikah sonrası yemek ve eğlencelerinize kadar pek çok özel davetler organze edebiliyoruz. Nikah, nişan, kına gecesi, düğün davetleri ve iş toplantısı gibi farklı konseptler gerektiren resepsiyonlarınız için de hizmetler sunuyoruz.

Geniş bahçemizde gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarınız için kır düğünü konseptinde düzenlemeler yapıyoruz. Kış aylarında ise iç salonumuzda organizasyonlar gerçekleştirebiliyoruz.
Ağaçların arasında gerçekleştireceğiniz kır konseptinde organizasyonlarınız için bembeyaz masa örtüleri ile doğanın içinde temiz bir görünüm yaratıyoruz. Çiftimizin tercih ettiği konsept ve renklere uygun olarak da sandalye giydirmeleri gerçekleştiriyoruz. Gelin el çiçeğinize uygun renklerde tüller ve şifonlar ile sandalye süslemesi de yapabiliyoruz. Yine çiftimizin tercih ettiği çiçekler ile de masa ve sandalye süslemeleri de yapabiliyoruz. Masalarınıza, ağaç dallarına ve gelin yolunuza da şık ama sade ışıklandırmalar yaparak ışıl ışıl bir ambiyans yatabiliyoruz. Canlı veya cansız çiçekler ile gelin masanızı da tasarlıyoruz.

Ayrıca yalnızca süslemeler yapmıyoruz tabii ki! Yemekli organizasyonlarınızda menü tercihlerinizin dışında ikramlar, pasta ve içecekleri de seçebiliyorsunuz. Açı büfe tarzında veya kokteyl düzeninde masa düzenlemeleri de tercih edebilirsiniz.

Müzisyenlerimiz gecenize uygun müzikler ile gecenizi renklendiriyor. Fotoğrafçılarımız ise gece boyunca en doğal hallerinizde mutluluklarınızı fotoğraflıyor.

Gecenizin planlaması ile eksiksiz organizasyonlar tasarlarken çocukları da unutmuyor ve onlar için de oyun alanımızı sunuyoruz. Böylece herkes eğlenceli ve özel bir gece geçirebiliyor.

Siz de Köşk Restaurant ile organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Nusratlı Köyü Tekirdağ-Malkara Karayolu No:81 59000 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Köşk Restaurant Yol Haritası

Köşk Restaurant Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Feridun

Düğün Tarihi: 02.05.2015


Mekan daha öncedende sürekli gittiğimiz bir yerdi. Fiyatlar çok ekonomikti bu açıdanda mekanı tercih etmiştik. Yemekli menüyü seçtik misafirlere kuzu tandır verildi yemekler gerçekten çok lezizdi. Mekan servisi, hizmetleri ve eşsiz göl manzarasıyla harika bir yerdi. Sahibi Hakan bey çok ilgiliydi.... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.