Kır Düğünü Tekirdağ

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras After Party alanı
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı Sıkça Sorulan Sorular

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı düğün fiyatları ne kadar?

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı düğün dışında bayi toplantısı, kına, piknik, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü, baby shower ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı Hakkında

Yenilenen ismi ve imajı ile artık farklı bir konseptte hizmet veren mekânımız Dreamer Park Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde faaliyet göstermeye devam ediyor. 10 yılı aşkın süredir mekân işletmeciliği yapıyor ve bu güzel konumda çok farklı sebeplerle misafirlerimizi ağırlıyoruz. Şehir merkezinde olan mekânımız denize sıfır oluşu ile de oldukça ferah ve doğal bir atmosfere sahip. Burada farklı alan alternatifleri ve hizmet içerikleri ile birlikte çok sayıda faaliyeti gerçekleştirebiliyoruz. Etkinlikler, konserler, restoran, meyhane, çay bahçesi ve çok daha fazlası. İşini severek ve güler yüzlülük ile yapan kalabalık ve ekibimizle tüm işlerimizi profesyonel bir çizgide yapıyoruz.

Genel bir giriş yaptıktan sonra bu yazıda daha çok düğün ve özel gün davetlerine yaptığımız ev sahipliğinden bahsetmek istiyoruz. Hem yaz hem kış düğünlerine ev sahipliği yapabiliyor ve yılda çok sayıda kır düğünü düzenliyoruz. 6.000 metrekare alan içerisine kurulu olan tesisimizin 2.500 metrekaresini kır düğün alanı olarak kullanıyoruz. Burada yaklaşık 1.000 kişilik, büyük ve görkemli düğünler düzenleyebiliyoruz. Yemyeşil çimlerimizin üzerine çiftimizin beğenisine uygun konseptte masa sandalye süslemeleri hazırlıyoruz. Bu görüntü de masmavi deniz manzaramızla bütünleşince ortaya harika bir görüntü çıkıyor.

Kır bahçemizin haricinde 350 metrekarelik bir de kapalı alanımız mevcut ve burada 300 ila 400 kişilik bir davet verebilirsiniz. Üstelik nişan merasimleri, kına geceleri ve sünnetler için de oldukça uygun bir alan. Yemekli veya yemeksiz olarak bütçenize uygun bir düğün planlamasını birlikte yapıp tüm detayları sizin için hazırlayabiliriz. 180 derece açıya sahip mekânımızda panoramik bir deniz ve şehir manzarasıyla sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Tesisimizde bulunan diğer alanlar ise şu şekilde; 1.500 metrekarelik otopark, 300 metrekarelik meyhane, 500 metrekarelik de bir çay bahçesi. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Tekirdağ Dreamer Park iletişim adreslerimiz sayfa üzerinde mevcut, arayabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. No:10

 • Haritadaki Konumu

  Dreamer Park Kır Düğün & Etkinlik Alanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.