Alamos Restaurant Kır Düğünü

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alamos Restaurant Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Alamos Restaurant Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Alamos Restaurant Kır Düğünü Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Alamos Restaurant Kır Düğünü Sık Sorulan Sorular

Alamos Restaurant Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Alamos Restaurant Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Alamos Restaurant Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Alamos Restaurant Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Alamos Restaurant Kır Düğünü 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Alamos Restaurant Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Alamos Restaurant Kır Düğünü düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Alamos Restaurant Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alamos Restaurant Kır Düğünü düğün dışında bayi toplantısı, baby shower, nişan, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Alamos Restaurant Kır Düğünü Hakkında

Düğününüz için hem lezzetli yemekler hem de yemyeşil bir kır bahçesi mi hayal ediyorsunuz?


O halde doğru yerdesiniz!


Yıllardır Alamos Restaurant Tekirdağ adresimizde hizmet veriyoruz. Yemyeşil bir bahçenin içerisinde kurulu olan restoranımız 3 katlıdır. Aynı zamanda üst katımız teras şeklindedir. Organizasyonlarınızı kış sezonunda kapalı alanımızda, yaz sezonunda ise bahçemizde gerçekleştirebiliyoruz. Hatta yaz sezonunda kır bahçemizde bir organizasyon planladınız ve o gün yağmur yağdı… Merak etmeyin, böyle bir durumda kapalı alanımıza geçiş sağlayabiliyoruz. Böylelikle bu kıymetli organizasyonunuzu sekteye uğratmıyoruz. Tüm riskleri ortadan kaldırıyoruz.


Düğününüz için neler yapabileceğimizden bahsedecek olursak:


Davet alanı tercihini yaptıktan sonra düğünün yemekli mi yoksa pastalı mı olacağına karar veriyoruz. Bir restoran olarak da hizmet verdiğimiz için dilediğiniz ikramları eksiksiz bir şekilde hazırlayabiliyoruz. Geniş menümüz içerisinden düğününüz için en uygun ürünleri seçebilirsiniz. Düğün günü çiftimiz restoranımıza gelmeden usta şeflerimiz istenilen ürünleri hazırlayacaktır. Hazırlarken taze ve kaliteli ürünler kullanmak ise en çok dikkat ettiğimiz nokta. Bunun yemeklerin lezzetinde önemli bir rol oynadığını düşünüyoruz. Bu sebeple taze ürün kullanma detayını asla atlamıyoruz. Günübirlik olarak yemekleri hazırlıyor; sunumlarına da ekstra özen gösteriyoruz. Yemekli mi yoksa pastalı mı detayını netleştirdikten sonra sıra oturma planına geliyor. Farklı oturma planlarına göre restoranımızı hazırlayabiliyoruz. Şık giydirmeler ve aksesuarlar kullanıyor; dikkatinizi çekecek bir ambiyans yaratıyoruz.


Restoranımız içerisinde sunduğumuz güler yüzlü hizmet ise misafirlerimizin beğenisini topluyor. Böylelikle düğün sonu memnun yüzlerle ayrılabiliyoruz. Restoranımızda keyifli saatler geçiren misafirlerimiz çoğu zaman sonrasında da mekânımızı ziyarete geliyorlar. Tarafınızca beğenilmenin mutluluğunu yıllardır yaşıyor, beğenilerinize layık olmak için sürekli kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.


Siz de düğününüz için Alamos Restaurant olarak yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Tekirdağ Malkara yolu 2 km Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alamos Restaurant Kır Düğünü Yol Haritası

Alamos Restaurant Kır Düğünü Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

3,0

Kalite

Personel

İletişim

Burcu & Hakan

Düğün Tarihi: 08.06.2019Nişanımız için tuttuğumuz restoranda önce 13:00- 18:00 olarak anlaştığımız ve bizim misafirlerimize 23:00 e kadar bile servis yapılabileceğini eğlenebileceğimizi söylerken nişan günü 16:00 olarak organizasyon saatini geri aldılar... çıkış ve dans sonrası farkettim ki video alacak kamera bile yoktu... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.