Kır Düğünü Mersin

Yıldız Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 4500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yıldız Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Yıldız Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 4500

Yıldız Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı

Yıldız Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Yıldız Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Yıldız Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yıldız Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yıldız Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yıldız Kır Düğünü 200 kişiden 4500 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Yıldız Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yıldız Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Yıldız Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yıldız Kır Düğünü düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yıldız Kır Düğünü Hakkında

Düğün organizasyonlarınızı hayallerinizi kısıtlamadan istediğiniz konseptte kutlayabileceğiniz adrestesiniz. Anamur Belediyesi Yıldız Düğün Salonu olarak 2018 yılında hizmet vermeye başladık. Kısa sürede birçok çift ve öze gün kutlaması gerçekleştirmek isteyenlerin tercih ettiği adreslerden biri olma özelliği kazandık. Yenilikçi bir tarzımız olduğundan dolayı değişen düğün trendini yakından takip ediyor ve çiftlere alışılmışın dışında alternatifler sunuyoruz.


Yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyona hazır olun. Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, sünnet, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği ediyoruz.


Davet alanlarımız oldukça geniştir. Kapasitemizden bahsetmek gerekirse; 1500 kişilik kolonsuz ve kapalı alan 500 kişilik salon ve 1500 kişilik açık alanımız bulunuyor. Böylece kalabalık bir düğün gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizin de isteklerini karşılayabiliyoruz. Davetli sayınıza ve düğün temanıza uygun olarak istediğiniz davet alanını özel gününüzde size tahsis ediyoruz.


Masa ve sandalye giydirmelerinde tarzınıza uyabilecek seçenekler sunuyoruz. Seçtiğiniz renkle uyumlu olarak masa üstü ve salon girişini aksesuar ve dekorlarla süslüyoruz. Gelin ve damat masası arkasına tak kurulumu yapıyor, fotoğraflarda arka fon olarak kullanabileceğiniz konsept bir dekor kuruyoruz. Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir organizasyon şeklinde geçirmek istiyorsanız organizasyon firmalarından temin ettiğimiz süslemelerle kına tahtınızı hazır hale getiriyoruz.


Yemekli organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız tam da aradığınız adrestesiniz. Bünyemizde bulunan profesyonel aşçılarımızla birlikte kişiye özel menüler oluşturuyoruz.” Anamur Yıldız Düğün Salonu nerede?” diye soracak olursanız oldukça merkezi bir konumda Akdeniz Mahallesinde hizmet veriyoruz. Misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyor, geniş otoparkımıza güvenli bir şekilde araçlarını park edebilecekleri alanımızla karşılıyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • 3 salonumuz bununmaktadir 2 kapalı mekan ve 1 açık kır mekanımız tüm... devam 

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mahallesi, 1320. Sk. No:9, 33650 Anamur/Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Yıldız Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.