Kır Düğünü Mersin

Yıldırımlar Park

Yıldırımlar Park

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Kır düğünü ışıklandırması var.
  • Sade süslemeler kullanıyor.
  • Zeminde doğal çim kullanıyor.
  • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
  • Büyük dans pistine sahip.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Jimmy-jib ile çekim yapılıyor.
  • Işık şovuyla renk katıyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Yıldırımlar Park Hakkında

Yıldırımlar Park Tarsus Mersin’de 2009 yılından beri muhteşem düğünlere ev sahipliği yapıyor. Birçok çifti mutlulukla ağırlayan işletme, organizasyonun katılım sayısına göre ekibinde çalışan kişi sayısını 5 kişiden 20 kişiye kadar çıkarıyor. Düğünlerin haricinde kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinde, söz ve nişan merasimlerinde, sünnet eğlencelerinde ve daha birçok organizasyon türünde hizmet veriyor.

Davet Alanları

Kendi bünyemizde bulunan 3 ayrı davet alanıyla çiftlerimize istedikleri konseptte seçenekler sunuyoruz. Yıldırımlar Park Balo 1 kapalı salonumuzda, 600 misafiri ağırlıyoruz. Yıldırımlar Park Kır Bahçesinde, 500 kişiye kadar yer veriyoruz. Yıldırımlar Park Balo 2 kapalı salonumuzda ise 360 konuğu misafir ediyoruz. Kapalı alanlarımızın büyük camekanları, yüksek tavan yapıları ferahlık hissini sağlıyor.

Dekorasyon

Öncelikle çiftlerimize dekorlarımızı birebir görmeleri için örnek masa gösteriminde bulunuyoruz. Karalarını vermelerinin ardından büyük bir titizlikle mekanın düzenlemesine başlıyoruz. Yuvarlak, dikdörtgen ve kare masa seçeneklerinden tercih edilen hangisiyse o masa çeşidini yerleştiriyoruz. Etrafını tiffany model sandalyelerle düzenliyoruz. Beyaz giydirmeler yaparak mor, beyaz, mavi, pembe gibi alternatifi olan tüllerle süslüyoruz. Masaların üzerini çiçek ve aydınlatma detaylarıyla donatıyoruz.

Hizmetler

Eğlencenin doyasıya yaşanması için ses ve ışık sistemimizi kuruyoruz. Canlı müzik ve DJ performansıyla eğlencenin dozunu arttırıyoruz. Bir daha düğününüzün tekrarı olmayacağını biliyoruz ve bu yüzden coşkuyu yükselterek keyiflenmenizi sağlıyoruz. Kapalı alanlarımızdan iklimlendirme ve havalandırma cihazlarını eksik etmiyoruz. 100 aracın rahatlıkla park edilebileceği otoparkımız ile misafirlerinizi park yeri aramaktan kurtarıyoruz. Çiftimizin hazırlıklarını yürütmesi için onlara gelin odası tahsis ediyoruz.

Yiyecek / İçecek

Tarsus kır düğün salonları arasında yerini alan Yıldırımlar Park kır düğün alanımızda yemekli ya da yemeksiz tüm davetlerinizi düzenlemeniz mümkün. Yemekli düğünler için kendi mutfağımızda, usta aşçılarımızla her menüyü rahatlıkla yapabiliyoruz. Yemekli organizasyonlar için menü içeriğini başlangıç, ana yemek, ara sıcak olarak belirliyoruz. Yemeksiz organizasyonlar için çerez, kuru pasta, meşrubat olarak belirliyoruz. Birbirinden enfes lezzetlerin hazırlandığı mutfağımızda gıdaların tazeliğine ve hijyenine oldukça önem veriyoruz.

Mutlu gününüzü bizlerin sağladığı ayrıcalıklı hizmetlerle gerçekleştirmek isterseniz ve sizlere kampanyalı fiyatlarımız üzerinden yardımcı olmamızı arzularsanız bizlere telefon numaramızdan ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan ulaşınız. Ödeme seçeneklerimiz arasında nakit, havale ve kredi kartı bulunuyor.

Yıldırımlar Park Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Yıldırımlar Park Sıkça Sorulan Sorular

Yıldırımlar Park düğün fiyatları ne kadar?

Yıldırımlar Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yıldırımlar Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yıldırımlar Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yıldırımlar Park 100 kişiden 600 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 600 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yıldırımlar Park düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yıldırımlar Park düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Yıldırımlar Park düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yıldırımlar Park düğün dışında doğum günü, kına, nişan, baby shower, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.