Kır Düğünü Mersin

Yaprak Ada Kır Düğünü

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yaprak Ada Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Yaprak Ada Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Yaprak Ada Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Orman içinde
Manzara
Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Yaprak Ada Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Yaprak Ada Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Yaprak Ada Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yaprak Ada Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yaprak Ada Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yaprak Ada Kır Düğünü 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Yaprak Ada Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yaprak Ada Kır Düğünü düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Yaprak Ada Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yaprak Ada Kır Düğünü düğün dışında parti, nişan, kına, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Yaprak Ada Kır Düğünü Hakkında

Doğal bir ortamda kır düğünü organizasyonu yapmak isteyen çiftlerimizi kusursuz hizmetimizle tanıştırıyoruz. Yaprak Ada Düğün Salonu Erdemli olarak uzun yıllar boyunca Mersin’de hizmet veriyoruz. Açık havada doğanın keyfini çıkararak güzel eğlenceler yapabilirsiniz. Titiz çalışma prensibimizle birlikte yıldan yıla kendimizi yeniledik. Değişen düğün trendini yakından takip ederek farklı konseptler oluşturuyoruz. Teknolojik alt yapımızla birlikte kaliteli ekipmanlar kullanarak kesintisiz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları ve sünnet düğünleri başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantı gibi kalabalık etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz.

Mekânımızdan bahsetmek gerekirse, geniş çim alana kurulmuş olan süslemelerimizle kır düğününe yakışır bir süsleme yapıyoruz. Yuvarlak masalarımızı geniş aralıklar şeklinde hazırlayarak davetlilerin rahatça zaman geçirmesini sağlıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde doğal renkler kullanıyor tercihinize göre size faklı alternatifler de sunuyoruz. Açık pembe, kavun içi ve beyaz rengini ağırlıklı olarak kullanarak renkli çiçeklerimizle kır havasını yansıtan konsept düzenliyoruz. Kına ve bekârlığa vedanızda alışılmışın dışında bir organizasyon geçirmek istiyorsanız gelin tahtı ve kına süslemeleriyle kendi tarzınızı yansıtan süslemeler yapıyoruz.

Işık ve sahne hizmeti veriyor kaliteli ekipmanlar kullanarak ses sistemimizi kuruyoruz. Anlaşmalı olduğumuz profesyonel sanatçılarımızla birlikte dinlemek istediğiniz müzik listesini oluşturuyoruz. Eğlenceli müzikler eşliğinde geniş pistimizde oynayabilir arkadaşlarınız ve ailenizle unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Yaprak Ada Düğün Salonu Mersin olarak yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız catering firmalarıyla anlaşıyor istediğiniz menüyü oluşturuyoruz. Yemekleriniz profesyonel aşçılar tarafından hijyenik ortamda hazırlanıp sıcak servis ediliyor. Güler yüzlü hizmet elemanlarımız kusursuz bir gün geçirmeniz için organizasyonunuzun başından sonuna davetlilerle özel olarak ilgileniyorlar. Siz de doğal ve yeşil bir ortamda hayal ettiğinizden öte bir organizasyon geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Erdemli Orman Isletme Müdürlügü Karsisi,Bozkurt 1 sokak

 • Haritadaki Konumu

  Yaprak Ada Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.