Kır Düğünü Mersin

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yalçınkayalar Hotel & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü, kına, baby shower, piknik, açılışlar, parti, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Hakkında

Mutlu bir geleceğin yapı taşlarını oluşturacağınız bu özel gününüzde, siz değerli çiftlerimiz ve ailelerinizi sağlam temellere dayanan bir dostluğa çağırıyoruz. Hayallerinizdeki düğün konseptini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve sizi kır bahçemize davet ediyoruz.


Peki bu muhteşem gün için size hangi olanakları sağlıyoruz;


 • Doğa manzaralı açık alanımızda 1000 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Yalçınkayalar Hotel & Restoran’ımızda düğününüze özel konsepte mekân giydirme yapabiliyoruz. Gelecek davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyor, konsepte uygun şekilde süslemelerini yapıyoruz. Ayrıca her masamıza koyduğumuz çiçekli ışıklandırmaları çok beğeneceksiniz.

 • Ortaklık kurduğumuz catering firmaları aracılığıyla yemek servisi yapabiliyoruz. Hijyenik ortamda hazırlanan yemekleri profesyonel servis ekibimizle, zamanında ve eksiksiz olarak sunmaya özen gösteriyoruz. Misafirlerinizin her türlü isteğini mümkün olduğunca yerine getiriyoruz.

 • Kaliteli ışık ve ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformu yer alıyor. Talep etmeniz durumunda profesyonel ekiplerin canlı müzik performanslarına da yer verebiliyoruz. Birlikte belirlediğimiz müzik listesiyle kötü sürprizlere yer vermiyor, konuklarımızın keyifli bir gün geçirmelerine olanak sağlıyoruz.

 • Geniş kır alanımızda düğün gününüze özel, güzel bir anı köşesi oluşturabilirsiniz. Bu alanda özellikle kır mekânımıza yakışacak şekilde doğanın pastal renklerinden faydalanabilir, renkli çiçeklerden, pelür kâğıttan hazırlanmış süslerden, en güzel anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızdan yararlanabilirsiniz.

 • Düğün dışında açılış, bayi toplantısı, kına, doğum günü, sünnet düğünü ve parti gibi birçok organizasyonunuzda ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve hizmet içeriğimize göre şekillendiriyoruz.Daha fazla bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli bir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mersin kır düğünü mekanları arasında sizi şaşırtacak özelliklerimizle size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Güzelyurt Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Anamur Belediyesi Sosyal Tesisleri

 • Haritadaki Konumu

  Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.