Kır Düğünü Mersin

Veran Hotel Beach Club

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Veran Hotel Beach Club Hakkında

Mersin’in büyüleyici manzarasına karşı kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftleri Veran Hotel Beach Club Mersin olarak kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyor ve unutulmaz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Günlük hizmet akışımızda konaklama ve restoran olarak hizmet versek de özel günlerde davet alanımızı çiftlere tahsis ediyoruz.


Özel gün kutlamanız için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir kutlama hayal ettiğinizi öğreniyor ve isteklerinizi dinleyerek planlama yapıyoruz. Nasıl bir organizasyon hayal ediyorsunuz? Denize nazır kilise nikâhı düzeninde bir butik organizasyon mu ya da havuz başında aile ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenebileceğiniz kokteyl düzeninde bir kutlama mı? Hayallerinizi kısıtlamadan istediğiniz gibi bir kutlama geçireceğinizden emin olabilirsiniz.


Davet alanlarımızdan bahsedecek olursak; denize sıfır konumda bulunan, yapay çim halı tabanlı geniş iskelemiz ve havuz başımızı davetli sayınıza uygun olarak hazırlıyor, masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Organizasyonunuzun konseptine ve sizin tarzınıza uygun bir şekilde masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ediyoruz. Gelin ve damat masasını da aynı özenle süslüyor, davet alanının bir bütün halinde görünmesini sağlıyoruz.


Sahne kurulumunda ve ses sisteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyor, geniş repertuvara sahip düğün sektöründe tecrübeli müzisyen ve orkestrayla anlaşalar eğlenceli bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Havuz ve deniz kenarımızda bulunan alanımızı ışıklarla süslüyor, alanı aydınlatıyoruz.


Yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız; başlangıç, ara sıcak ve ana yemekten oluşan bir menüyle hizmetinizdeyiz. Yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesine çok önem veriyor ve güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Profesyonel hizmet elemanlarımızca yemekler sıcak servis ediliyor. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, Veran Hotel Beach Club iletişim bilgisi için sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ayaş Kasabası Yeşimkumu Mah. Atatürk Cad. No:151 Erdemli / Mersin

  • Haritadaki Konumu

    Veran Hotel Beach Club Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.