Kır Düğünü Mersin

Su Sesi Kır Bahçesi

0850 532 79 63
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Göl kenarında yer alıyor.
 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Sade süslemeler kullanıyor.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Özel açık nikah alanı var.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Işık şovuyla renk katıyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Su Sesi Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Su Sesi Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Su Sesi Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Dere kenarında Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Su Sesi Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Su Sesi Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Su Sesi Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Su Sesi Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Su Sesi Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Su Sesi Kır Bahçesi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Su Sesi Kır Bahçesi Hakkında

Mersin’de kır düğünü yapmayı planlıyorsanız sizi Su Sesi Kır Bahçesi’yle tanıştıralım. Tarsus kır düğünü mekanlarından olan Su Sesi’nde sizi Tarsus Barajı kenarındaki kır bahçemizle ağırlıyoruz. Çeşit çeşit, yemyeşil ağaçlarla kaplı olan bahçemizde sizi temiz hava ve doğal güzelliklerle dolu bir düğün günü bekliyor. Hem baraj, hem de doğa manzarası eşliğinde bir düğün gerçekleştirmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Davet Alanları

Su Sesi Kır Bahçesi bünyesinde 1 adet açık davet alanı bulunuyor. Kır bahçemizde yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız mekanımıza 400 ila 500 kişi davet edebilirsiniz. Kokteyl konseptli bir düğün organize edecekseniz davet alanımızda 500 ila 750 kişiyi ağırlayabilirsiniz. Çim alanla hizmet veren açık davet alanımız baraja sıfır konumuyla da çiftlerin dikkatini çekiyor.

Dekorasyon

Tarsus Barajı Su Sesi Cafe’de çiftlerimizi bohem bir atmosfer bekliyor. Yeşilliklerle çevrili olan bahçemizde oturma planını 6 ila 10 kişilik genişi yuvarlak masalarla hazırlıyoruz. Masalarımızı çiçeklerle dekore ediyor, sandalyelerimizi beyaz kumaşlarla giydiriyoruz. Gelin yolundaysa beyaz renkli orta boy sütunlardan yardım alıyor ve sütunlarımızı mavi-beyaz çiçeklerle dekore ediyoruz. Nikah masanızı da üstü kapalı gazebomuza yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Su Sesi Kır Bahçesi’nde çiftlerimize yemek servisi hizmeti veriyor ve çifte menüyü deneme şansı sunuyoruz. Çiftimiz menüde değişiklik de yapabiliyor. Ayrıca arzu ederseniz catering hizmetini dışarıdan da getirebilirsiniz. Mekanımızda ses-ışık sistemleri ve sahne de bulunuyor. Yağışlı havalara karşı önlemimizi alıyor, özel araçlarla gelen misafirlerinizi vale hizmetiyle karşılıyoruz. Gelin odamız da sizi bekliyor.

Yiyecek / İçecek

Tarsus Su Sesi Düğün Salonu’nda çiftlerimiz için kapsamlı bir menü hazırlıyoruz. Menümüzde mercimek gibi çorba çeşitleri bulunuyor. Ezme, salata çeşitleri ve süzme yoğurt da mekanımızda servis ediliyor. Ana yemekteyse adana kebap gibi kırmızı et seçenekleri ve beyaz etli ana yemek alternatiflerimiz mevcut. Yemekten sonra da tatlı servisi yapıyoruz. Menüde meşrubat ve su da yer alıyor.

Düğününüzü Su Sesi’nde gerçekleştirerek misafirlerinizi ferah bir ortamda ağırlayabilir, barajın huzurlu görüntüsü eşliğinde keyifli bir düğün organize edebilirsiniz. Mekanımızda servis gece yarısına kadar devam ettiğinden davetlilerinizle daha uzun zaman geçirebilirsiniz. Su Sesi Kır Bahçe düğün fiyatları için sayfada verilen telefon numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. İsterseniz ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ başlıklı formu bize göndererek de detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  İşletme Görevlisi

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 79 63

 • Adres::

  Kavaklı Mah. Dr. Devlet Bahçeli Bulv. No:162/a Tarsus Barajı SuSesi Kırbahçesi Tarsus Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.