Kır Düğünü Mersin

Bulat Restaurant

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bulat Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bulat Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Bulat Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Bulat Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Bulat Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Bulat Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bulat Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bulat Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bulat Restaurant 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bulat Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bulat Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Bulat Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bulat Restaurant düğün dışında baby shower, açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü, parti ve piknik hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Bulat Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır profesyonel bir hizmetle Mersin Dalakderesi Bulat Restaurant olarak düğün, kına, nişan gibi özel organizasyonlarınız için çalışıyoruz. Hayallerinizdekini gerçekleştirmek için üstün hizmet kalitesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Aklınızda kır düğünü konsepti fikri varsa doğru adrese denk geldiniz. Üstelik uygun fiyatlarla organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Sevdiklerinizle birlikte keyifli bir organizasyon geçirebilmeniz detayları dikkate alan bir çalışma prensibine sahibiz. Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde neye ihtiyacınız olduğunu ve neleri istediğinizi konuşuyoruz. Böylece ortaya hayallerinizdeki düğün organizasyonu çıkıyor.


Uzun ağaçların arasında, doğanın ortasında bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Eşinizle birlikte giriş müziği eşliğinde yürürken kendinizi huzurlu hissedeceğinize eminiz. Önemli olan da bu. Çünkü yıllardır bugünün hayalini kurduğunuzu biliyoruz. Gelinliğinizden düğün mekanınıza konseptinize hatta eşinizin kim olacağına dair. Şimdi ise o güne çok yakınsınız. Bu yüzden her şeyin istediğiniz gibi olması için elimizden geleni yapıyoruz.


Yemekli bir düğün düşünüyorsanız size harika bir düğün menüsü hazırlıyoruz. Seçtiğiniz lezzetlerin yer aldığı ve tadı damağınızdan günlerce silinmeyecek olan yemekler. Misafirleriniz bile bu konu hakkında bir süre konuşacak. Servis ekibimizde hizmet konusunda oldukça ilgili. Hiçbir misafirinize servis yapılıp yapılmadığına dair şüpheniz olmayacak. Üstelik oldukça hizmetleri esnasında farkında bile olmayacaksınız. Sizi rahatsız etmeden tabaklarınızın biri gidip biri gelecek.


Size o gün bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Gün boyu yanınıza oluyor ve aklınıza takılan soruları hemen cevaplıyor. Hemen düğün öncesinde de düğün programı hakkında bilgilendirme yapıyor.


Uygun fiyatla kalitenin buluştuğu nokta olan Bulat Restaurant Mersin iletişim için ise yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece telefon ya da mesajla hızlı bir geri dönüş sağlayarak hemen kır düğününüzü heyecanlı bir şekilde planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Dalakdere mahallesi evrenli yol kavşağı Toroslar/Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Bulat Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.