Kır Düğünü Mersin

Atalay Beach Club

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atalay Beach Club Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Atalay Beach Club Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Atalay Beach Club Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Atalay Beach Club Sıkça Sorulan Sorular

Atalay Beach Club düğün fiyatları ne kadar?

Atalay Beach Club düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Atalay Beach Club düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Atalay Beach Club kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Atalay Beach Club 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Atalay Beach Club düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Atalay Beach Club düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Atalay Beach Club düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atalay Beach Club düğün dışında kurumsal etkinlikler, parti, kına, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, piknik, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, nişan, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Atalay Beach Club Hakkında

Kır bahçemizde güneş batarken ya da kapalı salonumuzda ferah bir şekilde düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Atalay Beach Club Anamur’da hizmet veriyor. Tamamen kişiye özel organizasyonu benimsediğimiz için hayallerini süsleyen ne varsa gelin, bizimle paylaşın!


Anlaşmalı olduğumuz organizasyon şirketiyle birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Pembe beyaz çiçekle süslenmiş tak ayakta nikah masasının hemen arkasında yer alıyor. Bu konsept içerisinde sıralanmış beyaz katlanabilir sandalyeler ise yine aynı renkte tüllerle ve delin damat yoluyla bütünleşmiş durumda. Tüllerin üzerindeki pembe beyaz çiçeklerle oluşturulmuş aranjmanlarda takla bir uyum içerisinde. Sıralanmış sandalyelerin arkasında da bir kokteyl düzeni mevcut. Bir başkasından bahsedecek olursak da beyaz rengin yine ağırlıklı olduğu bu konseptte, Uçan balonların uçlarına asıldığı bir fotoğraf köşesi var. Eşinizle birlikte yaşadığınız anılarınızı içeren bu köşeye bakan herkes tüm ilişkinize tanık oluyor. Beyaz çiçekler fotoğrafların arasında nasıl bir süsleme oluşturuyorsa aynısı beyaz renkli giydirmelere sahip masalarda da yer alıyor. Gelin damat masası yine beyaz olmakla birlikte arkasındaki tahta aynı renkli çiçeklerin oluşturduğu aranjmanla süslenmiş durumda. Bu bahsettiklerimiz yaptığımız düğün organizasyonlarından sadece ikisi.


Yer volkanlarının görselliği içerisinde kır alanımıza giriş yaparken her ayrıntının istediğiniz gibi olacağına emin olabilirsiniz. Çünkü öncesinde bir araya gelerek nasıl bir organizasyon istediğinizi konuşuyoruz. Hayatınızda muhtemelen bir kere yaşayacağınız böyle bir gün için de tamamen size özel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Geriye dönüp baktığınızda “İşte bu!” demenizi istiyoruz.


Biz çok anlattık. Sıra sizde! Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece hem fiyat hem de Atalay Beach Club Anamur telefon bilgisine ulaşabilirsiniz. O zaman günlerimiz dolmadan acele edin!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yalıevleri Mah. Atalay Siteleri Önü

 • Haritadaki Konumu

  Atalay Beach Club Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.