Saray-ı Zadem

5 Yorum

E-posta Gönder

Saray-ı Zadem

Saray-ı Zadem Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  400 TL'den fazla

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  400 TL'den fazla

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

  400 TL'den fazla

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

  400 TL'den fazla

Saray-ı Zadem Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  50 kişiden az

 • Konaklama Kapasitesi

  Konaklama imkanı yok

 • Açık Hava Kapasitesi

  Açık Alan Yoktur

 • Kokteyl Kapasitesi

  Kokteyl hizmeti yoktur

 • Kapalı Alan Kapasitesi

  Kapalı Alan Yoktur

 • Otopark Araç Kapasitesi

  Otopark yok

Saray-ı Zadem Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Sadece açık alan

Saray-ı Zadem Özellikler

Saray-ı Zadem Sıkça Sorulan Sorular

 • Saray-ı Zadem düğün fiyatları ne kadar?

  Saray-ı Zadem düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 400 TL'den fazla, hafta içi kokteylli ise kişi başı 400 TL'den fazla aralığından başlamaktadır. Saray-ı Zadem düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 400 TL'den fazla, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 400 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.


 • Saray-ı Zadem kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Saray-ı Zadem yemekli düğün için maksimum 50 kişiden az, kokteyl için ise maksimum Kokteyl hizmeti yoktur kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Servis saat kaçta sona eriyor?

  22:00


 • Müzik saat kaçta sona eriyor?

  22:00

Saray-ı Zadem Hakkında

Yenilikçi bir bakış açısı ile kurduğumuz kır bahçemiz ilk günkü heyecanımız ve belirlediğimiz yizyonumuz ile tarafımızdan yönetilmeye devam ediyor. Saray-ı Zadem Kartepe gibi Kocaeli’nin en nadide ilçelerinden birinde hizmet veriyor. Burada düğünler başta olmak üzere nişan merasimleri, kına geceleri, toplu yemekler, sünnet düğünleri ve kurumsal etkinlikler gibi çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Yıllardır değişmeyen kalitemiz ile çiftlerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz.

Prezentabl görünümlerinin yanı sıra güler yüzlülükleri ve misafirperver oluşları ile davetlilerimize hizmet eden geniş bir çalışan kadromuz var. Onlar sayesinde şimdiye kadar üstlendiğimiz hiçbir davetimizden olumsuz bir geniş almadık. Davetlerin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesinde onların payı büyük ve bu sebeple ekibimize çok güveniyoruz.

Kır düğünü yapmak istiyorsanız ve arayışınız devam ediyorsa o halde bu söyleyeceklerimize de kulak verin deriz. Şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak bir kır bahçesini size sunuyoruz. Burada hem oldukça kalabalık hem de bir o kadar da konforlu bir düğün düzenleyebilirsiniz. Zira bahçemiz 500 kişi ve hatta fazlasını dahi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahip. Geniş yüz ölçümü sayesinde 10’ar kişilik yuvarlak masalarımız ile rahat bir oturma düzeni oluşturabiliyoruz. En mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz tüm sevdiklerinizi gönlünüzce çağırabilirsiniz.

Kar bahçemizin yanı sıra kış ve sonbahar aylarında da hizmette olan bir kapalı salonumuz mevcut. Burası da 400 ila 500 kişilik bir kapasitede şık ve eğlenceli düğünlerin ev sahipliğini yapabiliyor. Üstelik aynı anda birden fazla düğün yapmadığımız için beklenmeyen bir olumsuz hava şartında düğününüzü buraya da kurabiliriz.

Yemekli veya kokteyl düzeninde gerçekleşebilecek düğünlere usta aşçılarımızın hazırladığı lezzetli yemekler ve deneyimli müzisyenlerimizin geniş repertuvarları damga vuruyor. Eğer bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Unutmayın, Saray-ı Zadem Kartepe/Kocaeli’nde sizi bekliyor!

İletişim

Saray-ı Zadem Düğün Yorumları (5)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

M&H

Melis & Hüseyin

Düğün Tarihi: 31.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıÇok çok güzel bir yer. Dekorasyonu ve iç dizaynı gayet etkiletici. İlgi alakalari oldukça iyi. Herkesin hayallerini süsleyebilcek bir yer herkese tavsiye ederim.

E&E

Esra & Erkan

Düğün Tarihi: 06.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Harika bir mekan herkese tavsiye ederim gönül rahatlığı ile

b&s

Büşra & Semih

Düğün Tarihi: 29.09.2018


Beklentimizin fazlasını karşıladı çok teşekkür ediyorum Saray-ı Zadem çalışanlarına en mutlu günümüze eşlik ettikleri için.

i&f

Ipek & Fatih

Düğün Tarihi: 01.09.2018


Yapılan hizmet ve organizasyon muhteşemdi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

b&m

Beyza & Muharrem

Düğün Tarihi: 24.06.2018


Kocaeli'de nezih ve evinizde hissettiren güzel bir mekan.yapılan organizasyon ve hizmetten çok memnun kaldık kesinlikle görmenizi tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.