Şahane Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şahane Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Şahane Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Şahane Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şahane Restaurant Sık Sorulan Sorular

Şahane Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Şahane Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şahane Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Şahane Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şahane Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şahane Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şahane Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Şahane Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şahane Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü, baby shower, açılışlar, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şahane Restaurant Hakkında

Hayalinizdeki kır düğününe hepiniz hoşgeldiniz. Sizi Kocaeli’nin denize sıfır ilçesi Karamürsel’deki Şahane Restaurant’a davet ediyoruz. Sunduğumuz fırsatlar ve güler yüzlü ekibimiz ile en güzel gününüzde yanınızda oluyor ve kusursuz anlar yaşamanız için özenle çalışıyoruz.

Karamürsel’de denize sıfır bir konumda faaliyet gösteren Şahane Restaurant Kocaeli’ndeki en geniş alana sahip restoranlardan biri olarak faaliyet gösteriyor. Geniş açık alanımızda denize sıfır masa ve sandalyelerimiz bulunuyor. Ortada büyük bir pistimiz bulunmakta. Bu pistimizin de çevresine masalarımızı düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Bir de iç mekânımızın girişindeki bölümü de açık alan olarak kullanabiliyoruz. Ahşap bir yapıya sahip olduğumuzu ve doğa içinde uyumlu bir görünüme sahip olduğumuzu fark edeceksiniz. İç mekânımızda da birçok organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir alana sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Buradaki masa ve sandalyeleri de isteklerinize göre birleştirebiliyor ve etkinliğiniz için uygun hale getirebiliyoruz.

Güler yüzlü ekibimiz bizi tercih ettiğiniz süre boyunca sizin yanınızda oluyorlar. Gecenizi eksiksiz ve hatasız tamamlamak için özenle çalışıyor ve ilgili bir hizmet ile bir dediğinizi iki etmiyorlar. Bu da müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımızı kanıtlıyor. Amacımız gece sonunda işletmemizden mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamak.

Kocaeli’nde birçok çiftimiz tarafından tercih edildiğimiz için, yoğunluğumuzdan dolayı organizasyonlarınızdan en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçerseniz size daha iyi bir hizmet verebiliriz. Gelecek kişi sayısını, masa ve sandalye süslemelerini ve geceniz ile ilgili diğer tüm detayları konuşuyor ve planlıyoruz. Bu planlamayı yaptıktan sonra hazırlıklarımızı ona göre gerçekleştiriyor ve en başta dediğimiz gibi hayalinizdeki organizasyonu size sunuyoruz.

Şahane Restaurant Karamürsel’deki unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapıyor. Bu düğünlerden biri de sizin olsun ister misiniz? Ayrıntılı bilgi için formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    Yenişehir Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:157, 41100 İzmit/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şahane Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.