• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Göl kenarında yer alıyor.
 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Sade süslemeler kullanıyor.
 • Ahşap zemine sahip.
 • Özel açık nikah alanı var.
 • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
 • Alkol servisi bulunmuyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Oliva Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Oliva Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Oliva Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Göl kenarında Şehir dışında After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Göl manzaralı Panoramik manzara Doğa manzaralı

Oliva Sıkça Sorulan Sorular

Oliva düğün fiyatları ne kadar?

Oliva düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Oliva düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Oliva kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Oliva 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Oliva Hakkında

Düğününüzü kuş sesleri arasında düzenlemek ve yemyeşil bir bahçede misafirlerinizi ağırlamak isterseniz sizi Oliva’ya bekliyoruz. Sapanca Gölü manzaralı mekanımız Kocaeli Kartepe kır düğünü mekanları arasında hizmet veriyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl menülü düğün seçenekleriyle çiftleri karşılayan Oliva’da kendinizi şehrin hareketinden uzak, huzurlu bir ortamda bulacaksınız. Mekanımız katılımcısı çok olan düğünler için de uygun kapasiteye sahip.

Davet Alanları

Oliva Sapanca’da 1 adet açık davet alanı mevcut. Kır bahçesi konseptiyle faaliyet gösteren açık alanımızda 750 ila 1.000 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Açık davet alanımızın avantajlı yönleri arasında Sapanca Göl’üne sıfır konumu yer alıyor. Ayrıca mekanımızda göle doğru uzanan bir iskele de sizi bekliyor. Çiftlerimiz isterlerse bu iskelede de organizasyonlarını düzenleyebiliyorlar.

Dekorasyon

Sapanca kır düğünü mekanları içinde kapılarını açan kır bahçemizde bohem bir atmosfer hakim. Yeşilliklerle kaplı olan kır bahçemizde pek çok ağaç da bulunuyor. Bahçemizde aydınlatmayı mekanımızın bohem ambiyansına uygun olan sarkıt ışıklandırmalarla sağlıyoruz. Kablo üzerine dizilen ışıklandırmalarımız tüm bahçeyi geziyor ve akşam vakti yapılacak düğünler için romantik bir ortam oluşturuyor.

Bahçemizde tüllerle dekore edilmiş gazebolar da bulunuyor. Şeftali tonlarının çok yakıştığı bahçemizde şeftalinin yanında beyaza da yer veriyoruz. İskelemizde de tüller ve çiçeklerle süslü arka plan süslemeleri kullanabiliyoruz. Çeşitli noktalarda rustik tarzdaki ahşap sandalyelerin ve panoların bulunduğunu görebilirsiniz. Misafirlerinizi yuvarlak davet masalarında ağırlıyor ve masalarımızda hasır suplalara yer veriyoruz. Çiçeklerle süslediğimiz masalara beyaz napolyon sandalyeler eşlik ediyor.

Hizmetler

Oliva’da organizasyon sorumlumuz düğünden önce ve düğün sırasında her zaman yanınızda oluyor. Bununla beraber mekanımızda yemek servisini de biz yapıyoruz. Yemekli ya da kokteyl konseptli menülerimizde çiftlerin istediği değişiklikleri uygulayabiliyoruz. Mekanımızda ışık ve ses sistemlerine ek olarak sahne de yer alıyor. Bahçemizde küçük misafirler için oyun evleri, kum havuzu ve çocuk masası da bulunuyor. Ayrıca bebek bakım odamız da mevcut.

Oliva’ya gelerek düğününüzü temiz havada, ağaçlarla çevrili bir mekanda organize edebilir ve konuklarınızla beraber sadece size özel bir ortamda eğlenebilirsiniz. Mekanımızda müzik yayını ve yemek servisi de geç saatlere kadar devam edebiliyor. Oliva Kocaeli Kır Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak da ekibimizle iletişim kurabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0262 255 50 64
 • Adres:

  Yenieşme mah d100 karayolu cad no 892 Kartepe Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Oliva Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.