Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde Teras
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Sık Sorulan Sorular

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, kına, sünnet düğünü, piknik, parti, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Hakkında

Profesyonel ekibi ile yıllardır kaliteli hizmet sunan Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü olarak Kocaeli kır düğün yerleri arasında ön sıralarda yerini alıyor. Her yaptığı organizasyonda özel çiftleri için özel bir gece tasarlayan ekibimiz hizmette kusur etmeden eşsiz bir gece geçirmeniz için planlamalar yaparak çalışıyor.

Bahçemizi ve masalarınızı konseptinize uygun renkleri tercih ederek rengarenk süslüyoruz. Standart bir organizasyon istemeyen çiftlerimiz için farklı kır düğünü konsepti tasarlıyoruz.
Henüz girişte konuklarınızı şık ayaklı çiçeklik veya ışıklar ile karşılıyoruz. Masalarımızı zaten seçtiğiniz renkler ile hazırlamıştık. Küçük dekoratif eşyalar da kullanarak tamamlıyoruz. Böylece bahçemiz konuklarınız için hazır oluyor…

Bahçemizde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız da kokteyl tarzı veya yemekli organizasyonlarınız için 750 kişiye kadar konuğunuzu büyük bir rahatlık ile ağırlayabiliyoruz. Böylece kır düğünü konseptlerinizdeki resepsiyonlarınız için kişi sayısı konusunda tereddüt etmenize gerek kalmıyor!

Üstelik eşsiz lezzetleri konuklarınıza ikram etme şansına da sahip olmuş oluyorsunuz. En taze malzemelerin seçilmesi ile başlanan mutfak yolculuğumuz hijyen ve sağlık koşullarına uygun bir mutfakta lezzetli menülerinize dönüştürülüyor.

Kokteyl veya yemeksiz organizasyonlarınızda ise konuklarınıza küçük atıştırmalıklar ya da hoş ikramlarda bulunabiliyoruz. Yalnızca bu konuda da önceden karar vererek düzenli bir süreç yürütmemiz gerekiyor.

Çiftimiz ise yalnızca odasında son hazırlıklarını tamamlıyor ve konukları bahçede yerlerini aldıktan sonra gelin yolunda geçerek ilk danslarına başlıyorlar.

Müzik tarzınıza göre seçtiğiniz orkestra, müzik grubu veya dj eşliğinde gece böylece başlamış oluyor ve gece boyunca kesintisiz eğlence devam ediyor.

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü tam bana göre kır düğünü konseptinde bir gece için hazırlıklara başlayalım diyen çiftlerimiz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir. Hatta fiyat teklifleri alarak kendilerine uygun olan paketler hakkında bir fikir ile görüşmelere başlayabiliriz…

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Fatih Mah. Barış Cad. 36. Sk. No:82 Kuruçeşme, İzmit

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.