Kır Düğünü Kocaeli

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde Teras
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, kına, sünnet düğünü, piknik, parti, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Hakkında

Profesyonel ekibi ile yıllardır kaliteli hizmet sunan Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü olarak Kocaeli kır düğün yerleri arasında ön sıralarda yerini alıyor. Her yaptığı organizasyonda özel çiftleri için özel bir gece tasarlayan ekibimiz hizmette kusur etmeden eşsiz bir gece geçirmeniz için planlamalar yaparak çalışıyor.

Bahçemizi ve masalarınızı konseptinize uygun renkleri tercih ederek rengarenk süslüyoruz. Standart bir organizasyon istemeyen çiftlerimiz için farklı kır düğünü konsepti tasarlıyoruz.
Henüz girişte konuklarınızı şık ayaklı çiçeklik veya ışıklar ile karşılıyoruz. Masalarımızı zaten seçtiğiniz renkler ile hazırlamıştık. Küçük dekoratif eşyalar da kullanarak tamamlıyoruz. Böylece bahçemiz konuklarınız için hazır oluyor…

Bahçemizde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız da kokteyl tarzı veya yemekli organizasyonlarınız için 750 kişiye kadar konuğunuzu büyük bir rahatlık ile ağırlayabiliyoruz. Böylece kır düğünü konseptlerinizdeki resepsiyonlarınız için kişi sayısı konusunda tereddüt etmenize gerek kalmıyor!

Üstelik eşsiz lezzetleri konuklarınıza ikram etme şansına da sahip olmuş oluyorsunuz. En taze malzemelerin seçilmesi ile başlanan mutfak yolculuğumuz hijyen ve sağlık koşullarına uygun bir mutfakta lezzetli menülerinize dönüştürülüyor.

Kokteyl veya yemeksiz organizasyonlarınızda ise konuklarınıza küçük atıştırmalıklar ya da hoş ikramlarda bulunabiliyoruz. Yalnızca bu konuda da önceden karar vererek düzenli bir süreç yürütmemiz gerekiyor.

Çiftimiz ise yalnızca odasında son hazırlıklarını tamamlıyor ve konukları bahçede yerlerini aldıktan sonra gelin yolunda geçerek ilk danslarına başlıyorlar.

Müzik tarzınıza göre seçtiğiniz orkestra, müzik grubu veya dj eşliğinde gece böylece başlamış oluyor ve gece boyunca kesintisiz eğlence devam ediyor.

Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü tam bana göre kır düğünü konseptinde bir gece için hazırlıklara başlayalım diyen çiftlerimiz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir. Hatta fiyat teklifleri alarak kendilerine uygun olan paketler hakkında bir fikir ile görüşmelere başlayabiliriz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Fatih Mah. Barış Cad. 36. Sk. No:82 Kuruçeşme, İzmit

 • Haritadaki Konumu

  Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.