ISS Kentsa Sosyal Tesisi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

ISS Kentsa Sosyal Tesisi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

ISS Kentsa Sosyal Tesisi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

ISS Kentsa Sosyal Tesisi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Panoramik manzara Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

ISS Kentsa Sosyal Tesisi Sık Sorulan Sorular

ISS Kentsa Sosyal Tesisi düğün fiyatları ne kadar?

ISS Kentsa Sosyal Tesisi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.ISS Kentsa Sosyal Tesisi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


ISS Kentsa Sosyal Tesisi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

ISS Kentsa Sosyal Tesisi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


ISS Kentsa Sosyal Tesisi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

ISS Kentsa Sosyal Tesisi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


ISS Kentsa Sosyal Tesisi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

ISS Kentsa Sosyal Tesisi düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, parti, nişan, piknik, kına, kurumsal etkinlikler, baby shower ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

ISS Kentsa Sosyal Tesisi Hakkında

Düğün ve davetlerinizi ISS Kentsa Sosyal Tesisi ev sahipliğinde bir şölene dönüştürmek ister misiniz? ‘’Evet!’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde kendinizi muhteşem bir organizasyon için şimdiden hazırlayın! Konuklarınıza keyifli anlar yaşatmayı hedefleyen sosyal tesisimiz, özellikle kır düğünü hayali kuran çiftlerimize doğanın rahatlatıcı huzurunu hissedeceğiniz güzel bir etkinlik alanı sunuyor. İzmit’te faaliyet gösteren sosyal tesisimizin kolay bir ulaşım ağı bulunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle konuklarınız zaman kaybı yaşamadan, rahatça organizasyonlarınıza katılabilir.

Kocaeli düğün mekanları içinde yer alan ISS Kentsa, açık havada gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için kokteyl düzende 750 kişi, oturma düzende ise 1.000 kişiyi rahatlıkla misafir edebiliyor. Kötü hava koşullarında veya kış aylarında tercih edebileceğiniz 200 kişilik kapalı salonumuz da bulunuyor. Bu alanlarımızı tecrübeli iş ortaklarımız aracılığıyla istediğiniz şekilde süsleyebiliyoruz. Tarzınızı yansıtacak ayrıntılar, en sevdiğiniz renklerden oluşan aksesuarlar ve nezih bir atmosfer... Burada hayallerinizi yaşama fırsatı bulacaksınız.

Düğün dışında nişan, kına gecesi veya kurumsal etkinlik gibi tüm özel gün ve organizasyonlarınızda ISS Kentsa Sosyal Tesisi olarak ev sahipliğinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. Organizasyonunuzun türü ne olursa olsun planlama sürecinden bitiş evresine kadar her detayı düşünüyor, güvenilir bir hizmet veriyoruz. Bu nedenle davet ve organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla profesyonel ekibimizin sihirli ellerine emanet edebilirsiniz.

Peki bu özel günleri ölümsüzleştirmeden olmaz diye düşündük ve sizi profesyonel fotoğrafçılardan oluşan ekibimizle tanıştırmaya karar verdik. En mutlu anlarınızı, heyecanınızı ve eşiniz ile olan büyük aşkınızı fotoğraf karelerine yansıtıp uzun yıllar tebessümle bakacağınız anılar armağan eden bu ekibimizden her türlü yardımı isteyebilirsiniz.

Eğer siz de İzmit düğün mekanları hakkında daha fazla bilgi almak ve merak ettiğiniz detayları sormak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Sanayi Caddesi Fatih Mah. Alikahya Mevkii Kocaeli / İzmit

 • Nasıl gelinir?

  Adapazarı yoluna giderken Metro Gross Market karşı yolunda Brisa Fabrikalarının içinde tesisimiz hizmet vermektedir.Tesise giriş için güvenlikli alandan içeri girerek sol tarafa döndüğünüzde Kentsa Sosyal Tesisleri tabelasını göreceksiniz. Alikahya mevkii diye geçmektedir.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  ISS Kentsa Sosyal Tesisi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.