Eşme Bostanlar Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Eşme Bostanlar Cafe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Eşme Bostanlar Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Eşme Bostanlar Cafe Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında
Manzara
Körfez manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Eşme Bostanlar Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Eşme Bostanlar Cafe düğün fiyatları ne kadar?

Eşme Bostanlar Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Eşme Bostanlar Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Eşme Bostanlar Cafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Eşme Bostanlar Cafe 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Eşme Bostanlar Cafe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Eşme Bostanlar Cafe düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Eşme Bostanlar Cafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eşme Bostanlar Cafe düğün dışında nişan, kına, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Eşme Bostanlar Cafe Hakkında

Kocaeli’nde denize sıfır bir mekânda hayalinizdeki kır düğününü gerçekleştirmeye ne dersiniz? Size sunduğumuz fırsatları değerlendirmek isterseniz güler yüzlü ekibimiz ile tüm isteklerinizi karşılayacağımız Eşme Bostanlar Cafe’de buluşalım. Ne gibi fırsatlardan yararlanacağınızı hemen anlatalım.

Kafemize özel araçlarınızla gelmek isterseniz sizin için büyük bir otoparkımızın olduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi söyleyelim.

İşletmemizde açık ve kapalı alanımız bulunmakta. Kır düğününüz için çok beğeneceğiniz yeşil bir geniş alanımız bulunmakta. Bu alanımızın denize sıfır olduğunu da hatırlatalım. Yeşilin ve mavinin tonlarına sahip olacağınız bir işletmede sevdiklerinizle en özel anlarınızı paylaşmanın farkını yaşayacaksınız. Açık alanımızdaki geniş çim alanımıza masa ve sandalyeleri istediğiniz şekilde dizayn ediyoruz. Bu çim alanımızın bir bölümüne üstünün kapalı olması için bir düzenek yerleştirdik. Böylelikle kötü hava şartlarında etkilenmeden burayı kullanabiliyorsunuz. Çiftimizin masasını ya da orkestrayı buraya taşıyabiliriz.

Bu masa ve sandalyelerinizi isteklerinize göre süslemekteyiz. Kır düğünü konseptine göre bir süsleme yaptığımızı ama ekstra talepleriniz doğrultusunda alanında uzman olan organizasyon firmalarından yardım alabileceğinizi söyleyelim. Aynı zamanda aksesuar temini konusunda da yardım alabilmektesiniz. Eşme Bostanlar Cafe isteklerinizi tam olarak karşılayabilmek için çalışıyor ve gecenin sonunda evinize mutlu bir şekilde uğurlamak için kaliteli hizmetlerine devam ediyor.

Bu alanımızda sadece kır düğünleri değil, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri, açılışlar gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz. Bir de kapalı alanımız bulunuyor. Bu alanın dizaynını da özenle gerçekleştirdiğimizi ve bayi toplantıları, iş yemekleri nikah sonrası yemekleri, yıldönümleri, doğum günleri ve gibi özel anlarınızı da bu alanımızda gerçekleştirebileceğinizi belirtelim. Aynı zamanda çiftlerimizin en özel anlarından biri olan evlilik tekliflerini de bünyemizde birçok kez gerçekleştirdiğimizi ve bu mutlu anlarında yanlarında olduğumuzu belirtelim.

Bizi tercih etmek ve unutulmaz bir kır düğününe sahip olmak isterseniz yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Eski Eşme, Karacaoğlu Bulvarı, 41110 Kartepe/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Eşme Bostanlar Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.